Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Roscoff?

  • Roscoff - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Roscoff przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Roscoff - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Roscoff - Rozkłady

Roscoff - Przewodnik

Roscoff - Przewodnik

Roscoff to miejscowość i gmina we Francji, w regionie Bretania. W Roscoff znajduje się stacja badawcza, przynależąca do uniwersytetu Paris VI. Station Biologiqe de Roscoff jest ważnym miejscem dla naukowców z dziedziny biologii morza. Tematyka badan jest szeroka, od pomiarów geochemicznych i klimatycznych, poprzez algi do diatomów. Z atrakcji turystycznych należy wspomnieć o muzeum 'Johny the onion' (słynne Jaski, które na rowerach obwieszonych różowymi cebulami sprzedawali ten produkt regionalny po drugiej stronie Kanału La Manche). Z Roscoff można przeprawić się do Anglii lub Irlandii na pokładzie promu.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.