Rosslare
Le Havre
Promy do Francja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Rosslare Le Havre

Rosslare Le Havre polaczenie laczy Irlandia z Francja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Brittany Ferries. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 20 godziny 14 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Rosslare Le Havre zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Irlandia do Francji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Rosslare do Le Havre?

Czas przeprawy promowej z Rosslare do Le Havre wynosi około 20h 14m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Rosslare do Le Havre i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Rosslare a Le Havre?

Jest 1 operator promowy dla Rosslare do Le Havre i jest to
  • Brittany Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Rosslare do Le Havre?

Zarezerwuj promy z Rosslare do Le Havre poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Rosslare - Przewodnik

Rosslare to wieś, port, i nadmorski kurort położony w hrabstwie Wexford w Irlandii. Do początku 1920 roku cypel rozciągal sie na wiele mil na północ, niemal dotykając Raven Point i dawal bardzo wąskie usta do Wexford Harbour. Na koncu cypla był mały Fort zwany Rosslare Fort. Zimą 1924/25 burza zmyla cypel. Fort został opuszczony, a teraz wszystko, co pozostalo, to wyspa w czasie odpływu.

Wioska jest bardzo popularna wśród turystów, przez co najmniej 100 lat, być może dlatego, że wieś jest podobno słonecznym miejscem w Irlandii. Miejska plaża została wyróżniona Błękitną Flagą i dlatego przyciąga wielu kąpiących się oraz rodziny.

Nowoczesny port oferuje wiele udogodnień, w tym restauracje i poczekalnia, bar nabrzeżny, plac zabaw, sklepy, wypożyczalnia samochodów i kantor wymiany walut, obiekty imigracyjne oraz Departament Rolnictwa. Połączenia promowe z Rosslare sa do Pembroke (4 godziny), Fishguard (3 godziny i 30 minut), Cherbourg i Roscoff we Francji.


Le Havre - Przewodnik

Francuskie miasto i port Le Havre de Grace została założona w 1517 roku przez króla Francji Franciszka I po zamulania-up z portów ujścia Sekwany, Honfleur i Harfleur. W 1820 i 1852 roku miasto zostało powiększone, pierwsze dzięki odsunięciu od murów obronnych, a później do ich rozbiórki.Port wojenny w 17 wieku, sukces handlowy z Wysp w 18 wieku i emigracji do Ameryki w 19 wieku przyczyniły się do wysokiego demografii i szybkiego rozwój miasta.Industrializacji, który rozpoczął się w 1920 roku dokonał Le Havre ważne miasto w Normandii dzięki jego świecie kawy i bawełny handlu. W lipcu 2005 roku, na liście UNESCO Le Havre za miasto, odbudowane przez Auguste Perret, jako światowego dziedzictwa UNESCO. Perret był głównym architektem 20. wieku, "beton poeta" i innowatorem. Perret ściągnął wyczyn biorąc klasyczną tradycję i łącząc go z nowoczesnością na nowo niepowtarzalny centrum, którego architektura jest jasne, przestronne, harmonijny i zdecydowanie innowacyjne.

Le Havre jest port głębinowych, które mogą być dostępne 24/7 niezakłócony przez przypływy i wita statków różnej wielkości. Usługi promowe działające od portu odplywaja do Portsmouth na południowym wybrzeżu Anglii.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.