Prom Holyhead do Dublin

Trasa promowa Holyhead Dublin łączy Walia z Irlandia i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Przewoźnicy Promowi - Holyhead - Dublin

Średnia cena promu Holyhead Dublin

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Holyhead Dublin to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Holyhead - Dublin

 • "Bezstresowa podroz, polecam "

  Podrozuje miedzy irlandia a uk juz od ponad 30 lat, I bylem pod wrazeniem latwosci odprawiania, kabin, udogodnien na pokladzie oraz wyjazdu z protu. Kompletnie bezstresowa podroz!

  Gavin płynął na trasie Holyhead Dublin z Stena Line na statku Stena Adventurer

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Dublin w dwie strony"

  Cale doswiadczenie bylo swietne, latwa rezerwacja, ceny tanie. Zaloga przyjazna, a wyposazenie na pokladzie promu bardzo dobre.

  John płynął na trasie Holyhead Dublin z Irish Ferries na statku Dublin Swift

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Emerald Isle "

  Niedawno odbylismy rejs do Irlandii z Irish Ferries, ktory bardzo nam sie podobal. Wszystko bylo w porzadku I zdecydowanie poplyniemy z Irish Ferries ponownie.

  Gary płynął na trasie Holyhead Dublin z Irish Ferries na statku Dublin Swift

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "irlandzki weekend "

  Niesamowta obsluga. Bez problemowe przeplyniecie, latwa rezerwacja. Jedzenie troche drogie.

  Gary płynął na trasie Holyhead Dublin z Irish Ferries na statku Dublin Swift

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Holyhead - Przewodnik

Holyhead to największe miasto i port w Anglesey, Walia. Holyhead znajduje się na Świętej Wyspie, która była w pewnym momencie podłączona do Anglesey przez Four Mile Bridge. Jednak w połowie 19 wieku, lokalny filantrop ufundował budowę grobli "Cobb", który teraz prowadzi z głównej drogi i kolej do i z Holyhead. W centrum miasta znajduje się wiele dobrych miejsc do jedzenia, teatr i kino. Istnieje tutaj wiele miejsc dla gości na pobyt i Holyhead jest często używany jako przystanek na jedną noc w drodze do lub z wakacji w Irlandii. Holyhead jest doskonałe do połowów, golfa i żeglarstwa. Piękna sceneria, spacery i plaże - można łatwo odpocząć przez kilka dni.

Port Holyhead jest ruchliwym portem promowym. Stena Line i Irish Ferries oferują stąd połączenia promowe do Dublina. Port stanowi główny link do transportu z centralnej i północnej Anglii i Walii do Irlandii.

Dublin - Przewodnik

Dublin jest stolicą Irlandii i leży w prowincji Leinster na północno-wschodnim wybrzeżu, u ujścia rzeki Liffey. Stolica Irlandii przyciąga miliony turystów każdego roku, aby doświadczyć wszystkiego, co miasto ma do zaoferowania. Historia miasta sięga czasów Wikingów i jedną z najbardziej popularnych atrakcji w mieście jest Zamek w Dublinie, który po raz pierwszy został założony w 1204, tuż po inwazji Normanów. Inne popularne miejsca w mieście to Spire of Dublin, lub oficjalnie zatytułowany "Pomnik Światła". To jest stożkowa iglica na 121,2 metrów wykonana ze stali nierdzewnej i znajduje się na O'Connell Street. Inne popularne atrakcje i zabytki to Mansion House, pomnik Anna Livia, pomnik Molly Malone, Katedra Christ Church, Katedra św Patryka, Świętego Franciszka Ksawerego na Upper Gardiner Street w pobliżu Mountjoy Square, The Custom House i Storehouse. Poolbeg wieże są również ikona Dublina i są widoczne z wielu miejsc w całym mieście.

Nowoczesny Dublin Port znajduje się po obu stronach rzeki Liffey. Z portu kursują promy do Holyhead w Walii, Liverpool w Anglii i Douglas na Wyspie Man.