Prom Pembroke do Rosslare

Pembroke Rosslare polaczenie laczy Walia z Irlandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Irish Ferries. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 1 minuta.

Dlugosc przeplyniecia Pembroke Rosslare zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Pembroke - Rosslare

 • Irish Ferries
  • 14 przeprawy w tygodniu 3 godz 1 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pembroke Rosslare

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pembroke Rosslare to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Pembroke - Rosslare

 • "ocena promu"

  Dziekujemy za mila podroz. Zaloga byla mila, plac zabaw dla dzieci spelnil swoja role.

  Zaneta płynął na trasie Pembroke Rosslare z Irish Ferries na statku Isle of Inishmore

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wycieczka do Irlandii "

  Wspanialy prom. Naprawde czysty I wyplynal o czasie. Bardzo relaksujaca podroz. Duzo siedzen oraz plac zabaw dla dzieci. Im tez sie bardzo podobalo. Zawsze latalismy, ale nigdy wiecej, od tej pory bedziemy plywac promem jest to wygodniejsze mniej stresowe i cenowo bardzo podobnie. Bardzo polecamy!

  Declan płynął na trasie Pembroke Rosslare z Irish Ferries na statku Isle of Inishmore

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bardzo dobrze"

  Przyejmna podroz, wygodnie I punktualnie.

  Kieran płynął na trasie Pembroke Rosslare z Irish Ferries na statku Isle of Inishmore

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Pierwsze doswiadczenie na Irish Ferries "

  Super polaczenie z Pembroke. Odprawa dobrze zarzadzona oraz szybka. Kabina byla czysta I wygodna dajac nam duzy wypoczynek.

  Rosemary płynął na trasie Pembroke Rosslare z Irish Ferries na statku Isle of Inishmore

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Pembroke - Przewodnik

Pembroke to historyczna osada oraz byłe miasto powiatowe z Pembrokeshire w zachodniej Walii. Miasto jest położone na południowym półwyspie przez Pembrokeshire ujścia rzeki Cleddau. Miasto jest położone na dnie doliny, otoczonej ze wszystkich stron przez lasy i pola uprawne. Miasto jest około 13 km na południe od miasta powiatu Haverfordwest i 1210 km na zachód od Cardiff. Jedną z głównych atrakcji miasta jest Zamek Pembroke.Średniowieczny zamek był miejscem narodzin króla Anglii Henryka VII. Teren został później domem dla Joannitów w Wielkiej Brytanii.

Port Pembroke oferuje zarówno usługi towarowe jak i pasażerskie do Irlandii. Istnieją dwa codzienne rejsy z Portu Pembroke do Rosslare. Przejścia są obsługiwane przez Irish Ferries, a podróż trwa około 3 godzin, 45 minut. Flota Irish Ferries składa się z czterech nowoczesnych statków, w tym Ulissesa, który jest największym na świecie promem samochodowym. Rosslare znajduje się w hrabstwie Wexford w Irlandii.

Rosslare - Przewodnik

Miasto Rosslare znajduje się w hrabstwie Wexford w Irlandii i jest popularnym ośrodkiem turystycznym od co najmniej 100 lat. Pełna nazwa miasta jest Rosslare i służy do odróżnienia go od najbliższej Rosslare Harbour. Miasto szczyci się mianem najbardziej słonecznego miejsca w Irlandii. Warto wybrać się tutaj na spacer po długiej piaszczystej plaży lub skorzystać z licznych pól golfowych.

Lokalny portu ma wiele udogodnień, w tym restaurację i poczekalnię, bar, plac zabaw, sklepy, wypożyczalnię samochodów i kantor wymiany walut. Port Rosslare oferuje połączenia promowe do Pembroke (4 godziny) i Fishguard we Walii (3 godziny i 30 minut) oraz do Cherbourg i Roscoff we Francji.