Pembroke do Rosslare Prom

Pembroke Rosslare polaczenie laczy Walia z Irlandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Irish Ferries. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny 1 minuta.

Dlugosc przeplyniecia Pembroke Rosslare zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Pembroke do Rosslare Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Walia do Irlandii.

Pembroke - Rosslare Armatorzy Promowi

 • Irish Ferries
  • 14 przeprawy w tygodniu 4 godz 1 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Pembroke Rosslare

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Pembroke Rosslare to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Pembroke - Rosslare Prom

 • "ocena promu"

  Dziekujemy za mila podroz. Zaloga byla mila, plac zabaw dla dzieci spelnil swoja role.

  Zaneta płynął na trasie Pembroke Rosslare z Irish Ferries na statku Isle of Inishmore

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wycieczka do Irlandii "

  Wspanialy prom. Naprawde czysty I wyplynal o czasie. Bardzo relaksujaca podroz. Duzo siedzen oraz plac zabaw dla dzieci. Im tez sie bardzo podobalo. Zawsze latalismy, ale nigdy wiecej, od tej pory bedziemy plywac promem jest to wygodniejsze mniej stresowe i cenowo bardzo podobnie. Bardzo polecamy!

  Declan płynął na trasie Pembroke Rosslare z Irish Ferries na statku Isle of Inishmore

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bardzo dobrze"

  Przyejmna podroz, wygodnie I punktualnie.

  Kieran płynął na trasie Pembroke Rosslare z Irish Ferries na statku Isle of Inishmore

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Pierwsze doswiadczenie na Irish Ferries "

  Super polaczenie z Pembroke. Odprawa dobrze zarzadzona oraz szybka. Kabina byla czysta I wygodna dajac nam duzy wypoczynek.

  Rosemary płynął na trasie Pembroke Rosslare z Irish Ferries na statku Isle of Inishmore

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Pembroke Przewodnik

Pembroke to historyczna osada oraz byłe miasto powiatowe z Pembrokeshire w zachodniej Walii. Miasto jest położone na południowym półwyspie przez Pembrokeshire ujścia rzeki Cleddau. Miasto jest położone na dnie doliny, otoczonej ze wszystkich stron przez lasy i pola uprawne. Miasto jest około 13 km na południe od miasta powiatu Haverfordwest i 1210 km na zachód od Cardiff. Jedną z głównych atrakcji miasta jest Zamek Pembroke.Średniowieczny zamek był miejscem narodzin króla Anglii Henryka VII. Teren został później domem dla Joannitów w Wielkiej Brytanii.

Port Pembroke oferuje zarówno usługi towarowe jak i pasażerskie do Irlandii. Istnieją dwa codzienne rejsy z Portu Pembroke do Rosslare. Przejścia są obsługiwane przez Irish Ferries, a podróż trwa około 3 godzin, 45 minut. Flota Irish Ferries składa się z czterech nowoczesnych statków, w tym Ulissesa, który jest największym na świecie promem samochodowym. Rosslare znajduje się w hrabstwie Wexford w Irlandii.

Rosslare Przewodnik

Miasto Rosslare znajduje się w hrabstwie Wexford w Irlandii i jest popularnym ośrodkiem turystycznym na co najmniej 100 lat. Pełna nazwa miasta jest Rosslare i służy do odróżnienia go od najbliższej Rosslare Harbour.Miasto szczyci się słoneczne miejsce w Irlandii, i nagrywa to potwierdzać: Rosslare otrzyma 300 godzin rocznie więcej słońca niż średnia miejsce w Irlandii.Długa piaszczysta plaża nić jest Błękitna Flaga, dlatego przyciąga zawodników i ich rodzin, podczas gdy istnieje wiele dobrych pól golfowych w okolicy.

Lokalnego portu ma wiele udogodnień, w tym restaurację i poczekalnia, bar nabrzeża, zameldowanie i plac zabaw, sklepy, wypożyczalnia samochodów i kantor wymiany walut, obszary dla dzieci zmieniających, obiekty imigracyjne dla dzieci i Departament Rolnictwa biura. Połączenia promowe z Rosslare do Pembroke odejść (4 godziny), Fishguard (3 godziny i 30 minut), a do Cherbourg i Roscoff we Francji.