Prom Fishguard do Rosslare

Fishguard Rosslare polaczenie laczy Walia z Irlandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Fishguard Rosslare zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Fishguard - Rosslare

 • Stena Line
  • 14 przeprawy w tygodniu 2 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Fishguard Rosslare

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Fishguard Rosslare to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Fishguard - Rosslare

 • "Stena Line jest super"

  Bardzo mila przeprawa ze Stena Lina, 3 godziny minely bardzo szybko. Przyjazna obsluga.

  Diana płynął na trasie Fishguard Rosslare z Stena Line na statku Stena Europe

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Moja wycieczka"

  Przeprawa byla bardzo przyjemna, dzieki zalodze I pracownikom. Zdecydowanie polecam Stene Line za ich wspanialy serwis.

  Aine płynął na trasie Fishguard Rosslare z Stena Line na statku Stena Europe

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Ciezka podroz zmieniona na mini cruise "

  Bardzo wspanialy serwis, dostalismy super oferte ale niestety spoznilismy si ena nasz promo, na aszczesci epani pracujaca w call centre zmienila nam bilet na pozniejszy! Juz powiedzialem znajomym I rodzinie o wspanialej oblusdze, dziekuje bardzo!

  Scarlett płynął na trasie Fishguard Rosslare z Stena Line na statku Stena Europe

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Irish Sea"

  Nie skorzystalismy w pelni z kateringu na pokladzie wiec nie mozemy oceniac. Nasze jedyne zmartwienie/uwaga to brak polaczenia z internetem na obu promach. Poza tym, nie ma na co narzekac.

  Jennifer & Steve O'Neal płynął na trasie Fishguard Rosslare z Stena Line

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Fishguard - Przewodnik

Fishguard to nadmorskie miasto położone w Pembrokeshire, na Południowy Zachód Walii. Miasto podzielone jest na dwie części: główne miasto Fishguard i Dolny Fishguard (lub "Lower Town" dla mieszkańców). W głównej części miasta można znaleźć kościół parafialny i typowy High Street, zawierający mieszankę sklepów, kawiarni i pubów.

Fishguard jest bogaty w faunę i florę. Ukazuje szeroką gamę kolorowych polnych kwiatów i ssaków morskich, w tym szarych fok, morświnów i delfinów. Lokalne ptactwo to kulik wielki, krwawodziób i Sanderling, regularnie żerują w dolnej części portu Fishguard.

Fishguard jest jednym z dwóch portów na obszarze Pembrokeshire, który świadczy usługi promowe do Irlandii. Terminal promowy położony jest w Goodwick, zaledwie 1,5km od centrum miasta Fishguard. Na ogół ma cztery wypłynięcia do/z Rosslare. Terminal promowy portu jest obsługiwany przez Stena Line i oferuje szereg udogodnień, w tym kawiarnia, która serwuje gorące i zimne napoje i przekąski, bar Cuppacabana oraz wybór automatów.

Rosslare - Przewodnik

Miasto Rosslare znajduje się w hrabstwie Wexford w Irlandii i jest popularnym ośrodkiem turystycznym od co najmniej 100 lat. Pełna nazwa miasta jest Rosslare i służy do odróżnienia go od najbliższej Rosslare Harbour. Miasto szczyci się mianem najbardziej słonecznego miejsca w Irlandii. Warto wybrać się tutaj na spacer po długiej piaszczystej plaży lub skorzystać z licznych pól golfowych.

Lokalny portu ma wiele udogodnień, w tym restaurację i poczekalnię, bar, plac zabaw, sklepy, wypożyczalnię samochodów i kantor wymiany walut. Port Rosslare oferuje połączenia promowe do Pembroke (4 godziny) i Fishguard we Walii (3 godziny i 30 minut) oraz do Cherbourg i Roscoff we Francji.