Fishguard do Rosslare Prom

Fishguard Rosslare polaczenie laczy Walia z Irlandia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Fishguard Rosslare zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Fishguard do Rosslare Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Walia do Irlandii.

Fishguard - Rosslare Armatorzy Promowi

 • Stena Line
  • 14 przeprawy w tygodniu 3 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Fishguard Rosslare

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Fishguard Rosslare to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Fishguard - Rosslare Prom

 • "Stena Line jest super"

  Bardzo mila przeprawa ze Stena Lina, 3 godziny minely bardzo szybko. Przyjazna obsluga.

  Diana płynął na trasie Fishguard Rosslare z Stena Line na statku Stena Europe

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Moja wycieczka"

  Przeprawa byla bardzo przyjemna, dzieki zalodze I pracownikom. Zdecydowanie polecam Stene Line za ich wspanialy serwis.

  Aine płynął na trasie Fishguard Rosslare z Stena Line na statku Stena Europe

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Ciezka podroz zmieniona na mini cruise "

  Bardzo wspanialy serwis, dostalismy super oferte ale niestety spoznilismy si ena nasz promo, na aszczesci epani pracujaca w call centre zmienila nam bilet na pozniejszy! Juz powiedzialem znajomym I rodzinie o wspanialej oblusdze, dziekuje bardzo!

  Scarlett płynął na trasie Fishguard Rosslare z Stena Line na statku Stena Europe

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Irish Sea"

  Nie skorzystalismy w pelni z kateringu na pokladzie wiec nie mozemy oceniac. Nasze jedyne zmartwienie/uwaga to brak polaczenia z internetem na obu promach. Poza tym, nie ma na co narzekac.

  Jennifer & Steve O'Neal płynął na trasie Fishguard Rosslare z Stena Line

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Fishguard Przewodnik

Fishguard to nadmorskie miasto położone w Pembrokeshire, na Południowy Zachód Walii. Miasto podzielone jest na dwie części: główne miasto Fishguard i Dolnego Fishguard (lub "Lower Town" dla mieszkańcow).Miasto, które leży gdzie rzeka Gwaun wplywa do morza. W głównej czesci miasta mozna znalezc kościół parafialny i typowe High Street, zawierający mieszankę sklepów, kawiarni i pubów.

Fishguard jest bogaty w faunę i florę. Ukazuje szeroką gamę kolorowych polnych kwiatów i ssaków morskich, w tym szarych fok, morświnów i delfinów. Lokalne ptactwo to kulik wielki, krwawodziób i Sanderling, regularnie żerują w dolnej czesci portu Fishguard.

Fishguard jest jednym z dwóch portów w obszarze Pembrokeshire, który świadczy usługi promowe do Irlandii. Port położony jest w Goodwick, zaledwie 1,5km od centrum miasta Fishguard. Na ogół ma cztery wyplyniecia do/z Rosslare. Terminal promowy portu jest obsługiwany przez Stena Line i oferuje szereg udogodnień, w tym kawiarnia, która serwuje gorące i zimne napoje i przekąski, bar Cuppacabana oraz wybór automatów.

Rosslare Przewodnik

Miasto Rosslare znajduje się w hrabstwie Wexford w Irlandii i jest popularnym ośrodkiem turystycznym na co najmniej 100 lat. Pełna nazwa miasta jest Rosslare i służy do odróżnienia go od najbliższej Rosslare Harbour.Miasto szczyci się słoneczne miejsce w Irlandii, i nagrywa to potwierdzać: Rosslare otrzyma 300 godzin rocznie więcej słońca niż średnia miejsce w Irlandii.Długa piaszczysta plaża nić jest Błękitna Flaga, dlatego przyciąga zawodników i ich rodzin, podczas gdy istnieje wiele dobrych pól golfowych w okolicy.

Lokalnego portu ma wiele udogodnień, w tym restaurację i poczekalnia, bar nabrzeża, zameldowanie i plac zabaw, sklepy, wypożyczalnia samochodów i kantor wymiany walut, obszary dla dzieci zmieniających, obiekty imigracyjne dla dzieci i Departament Rolnictwa biura. Połączenia promowe z Rosslare do Pembroke odejść (4 godziny), Fishguard (3 godziny i 30 minut), a do Cherbourg i Roscoff we Francji.