Prom Jersey do Portsmouth

Jersey Portsmouth polaczenie laczy Jersey z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Condor Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 55 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Jersey Portsmouth zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Jersey - Portsmouth

  • Condor Ferries
    • 7 przeprawy w tygodniu 8 godz 55 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Jersey Portsmouth

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Jersey Portsmouth to samochod + 2 pasażerów.

Portsmouth - Przewodnik

Miasto Portsmouth znajduja się na południowym wybrzeżu Anglii, w hrabstwie Hampshire. Miasto ma silne połączenie z Royal Navy i był kiedyś integralną częścią światowego przemysłu stoczniowego, budowy pierwszego w historii suchego doku pod koniec 15 wieku, który jest używany do dziś. Portsmouth pozostaje znacząca baza dla Royal Navy i jest domem dla wielu wybitnych statków, z jej ukoronowaniem jest wizytówką Lord Nelson, HMS Victory. Ze względu na strategiczne znaczenia, Portsmouth został zbombardowany podczas II wojny światowej. Przedmieście Southsea jest ulubionym wśród rodzin spędzających wakacje w Portsmouth i oferuje długi odcinek plaży, dwa mola i dobre centrum informacji turystycznej. Southsea jest szczególnie żywa część Portsmouth i znajduje się wiele barów, kawiarni i zabawy w parku rozrywki Molo Clarence.

Promy z portu miejskiego wyruszają do Le Havre, Bilbao, Cherbourg, Caen, St Malo, St Helier, St Peter Port i Ryde.