Prom Jersey do Poole

Jersey Poole polaczenie laczy Jersey z Anglia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Condor Ferries. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 55 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Jersey Poole zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Jersey - Poole

  • Condor Ferries
    • 4 przeprawy w tygodniu 3 godz 55 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Jersey Poole

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Jersey Poole to samochod + 2 pasażerów.

Poole - Przewodnik

Średniowieczny port miasto Poole znajduje się na południowym wybrzeżu Anglii w hrabstwie Dorset. Jest on położony tuż nad brzegiem morza i jest pełna atrakcji i działalności turystycznej,: takie jak jego słynnej ceramiki i Poole Park. Te popularne zabytki to anche Poole Harbour i półwysep Sandbanks, oferuje doskonałe warunki do żeglugi i sportów wodnych - obejmujące zarówno windsurfing i narty wodne, wielu wysoko cenionych restauracji i kawiarni, wiele zabytkowych budynków 18th-wieku, a kilka doskonałych hoteli nabrzeża , Dorset plaże to jedne z najlepszych w Anglii i są często określane jako "Florida Keys plaż brytyjski". Istnieje jeżyny niż 5 km od złotych plaż w Poole, a te są popularne wśród turystów i mieszkańców Zarówno w okolicy. Poole Quay jest jednym z najbardziej tętniących życiem w mieście i zawiera ekscytującą, przyjazną atmosferę. Festiwale i imprezy w mieście obejmują Poole Summer Breeze, największy beach party, które odbyło się w każdy czwartek wieczorem w lecie, z muzyką na żywo, strefa zabawy dla rodzin, miejsca do grillowania i spektakularny pokaz sztucznych ogni.