Prom Poole do Jersey

Poole Jersey polaczenie laczy Anglia z Jersey. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Condor Ferries. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 55 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Poole Jersey zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Poole - Jersey

 • Condor Ferries
  • 4 przeprawy w tygodniu 3 godz 55 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Poole Jersey

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Poole Jersey to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Poole - Jersey

 • "Dobre polaczenie"

  Swietny serwis.

  Neil płynął na trasie Poole Jersey (St Helier) z Condor Ferries

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Pierwsza przeprawa motorem do Jersey "

  Podziekowania dla calej zalogi oraz organizatorow. Byla to bardzo przyjemna I wygodna wycieczka. Wasze jedzenie jest bardzo dobre w odpowiednich cenach, dobra robota! Uslyszalem ze komus nie smakowal Pie, ale ja jadlem moj I byl prze pyszny! Podrozowalem ze znajomymi na klasycznych motocyklach, obsluga zajela sie dobrze naszymi motorami. Z pewnoscia skorzystamy w Waszych wspanialych usulg ponownie.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Poole Jersey (St Helier) z Condor Ferries

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Jersey"

  Podroz w obie strony byla wygodna, zdecydowanie polecam wszystkim I sami poplyniemy ponownie z Condor!

  Andrew płynął na trasie Poole Jersey (St Helier) z Condor Ferries

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Poole do Jersey"

  Pierwszy raz podrozowalismy na Condorze I bylo bardzo wygodnie. Podrozowalismy z Perskim kotem ktory jechal na wystawe. Zaloga byla bardzo mila, pozwalala mojemu mezowi schodzic do kotka pare razy podczas rejsu. Jedzenie bylo srednie ale w porzadku. Prom byl wspanialy, bardzo czysty. Sklpey mialy duzo rzeczy do wyboru w przestepnych cenach.

  John płynął na trasie Poole Jersey (St Helier) z Condor Ferries

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Poole - Przewodnik

Poole to nadmorski kurort i miasto portowe położone na południowym wybrzeżu Anglii w hrabstwie Dorset. Poole jest około 33 km na wschód od Dorchester i 180 km na południowy zachód od Londynu. Miasto leży nad brzegiem kanału La Manche i na północnych i wschodnich brzegów Poole Harbour. Poole Harbour jest ruchliwym portem handlowym z wieloma różnymi rodzajami statków. Port jest również jednym z największych naturalnych portów z dużo iloscia dzikich zwierząt. Istnieje również prom pontonowy, co pozwala na łatwy dostęp do Purbecks.

Udogodnienia w terminal to m.in. kawiarnia z posiłkami i napojami, kantor i centrum przechowalnia bagażu. Usługami cross-kanałowe działają do Cherbourga we Francji, z czasem przejazdu około 4 godz. Od maja do września jest również szybki prom. Istnieje również serwis do St Malo we Francji, z czasem przejazdu około 4 godzin, 30 minut, które działa od maja do września, a dwa razy dziennie usługami do St Peter Port w Guernsey, i St Helier na Jersey w 3 godziny, które działają od kwietnia do października.