Poole
Jersey
Promy do Jersey
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Poole Jersey

Poole Jersey polaczenie laczy Anglia z Jersey. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Condor Ferries. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Poole Jersey zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Poole do Jersey - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Anglia do Jersey.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Poole do Jersey?

  Czas przeprawy promowej z Poole do Jersey wynosi około 4h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Poole do Jersey i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Poole do Jersey?

  Cena promu z Poole do Jersey może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Poole do Jersey wynosi 320 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Poole a Jersey?

  Jest 1 operator promowy dla Poole do Jersey i jest to
  • Condor Ferries
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Poole do Jersey?

  Zarezerwuj promy z Poole do Jersey poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Poole do Jersey?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Poole do Jersey z
  • Condor Ferries
 • Czy można zabrać samochód na prom z Poole do Jersey?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Poole do Jersey z
  • Condor Ferries
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Poole do Jersey?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Condor Ferries
 • Jak daleko jest Jersey od Poole?

  Odległość pomiędzy Poole a Jersey wynosi około 92 mil morskich.

Opinie na temat Prom Poole - Jersey

 • "zwiedzanie wysp normandzkich"

  wszystko znakomicie

  'Condor Liberation' travelled on Condor Liberation

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Poole - Przewodnik

Poole to nadmorski kurort i miasto portowe położone na południowym wybrzeżu Anglii w hrabstwie Dorset. Poole jest około 33 km na wschód od Dorchester i 180 km na południowy zachód od Londynu. Miasto leży nad brzegiem kanału La Manche i na północnych i wschodnich brzegów Poole Harbour. Poole Harbour jest ruchliwym portem handlowym z wieloma różnymi rodzajami statków. Port jest również jednym z największych naturalnych portów z dużo iloscia dzikich zwierząt. Istnieje również prom pontonowy, co pozwala na łatwy dostęp do Purbecks.

Udogodnienia w terminal to m.in. kawiarnia z posiłkami i napojami, kantor i centrum przechowalnia bagażu. Usługami cross-kanałowe działają do Cherbourga we Francji, z czasem przejazdu około 4 godz. Od maja do września jest również szybki prom. Istnieje również serwis do St Malo we Francji, z czasem przejazdu około 4 godzin, 30 minut, które działa od maja do września, a dwa razy dziennie usługami do St Peter Port w Guernsey, i St Helier na Jersey w 3 godziny, które działają od kwietnia do października.


Jersey - Przewodnik

Helier jest jedną z 12 parafii, na wyspie Jersey, jednej z Wysp Normandzkich położonych w Kanale La Manche. Z populacją około 33.000 to stolica wyspy i jej największe miasto. Helier nazywa się po Helier (lub Helerius), o 6th wieku ascetycznej pustelnika.Tradycyjna data jego męczeństwa jest AD 555, a jego święto, oznaczone rocznego komunalnych i ekumenicznej pielgrzymki do Ermitażu, jest 16 lipca.Central Market, w Beresford Street, jest rynek wewnętrzny, który został otwarty w 1882 roku i został uznany za oficjalną stroną o szczególnym znaczeniu.Rynek jest popularny wśród turystów i mieszkańców miasta i oferuje architektury wiktoriańskiej, w tym oddanych struktur żelaza i ozdobna fontanna w centrum.Rynek obejmuje sprzedającą kwiaty, owoce i warzywa, a także małe sklepy i kawiarnie. Istnieje również Beresford Market, który znajduje się w oddzielnym budynku, obok centrum handlowego, a specjalizuje się w daniach z ryb.

Wyposażenie portu obejmują kilka kawiarni i sklepów, w tym placówek wolnocłowych. Połączenia promowe z Jersey są wyczerpujące regularnych rejsów powrotnych do Francji i Anglii, a także wyspy Guernsey. Trzy kursują do Wielkiej Brytanii, w tym do Portsmouth, Poole i Weymouth; jedna usługa do St Malo we Francji i innych usług między wyspami na wyspie Guernsey.


Poole do Jersey Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 08/04/2024 a 14.04.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Condor Ferries 07:00 11:10 4 godziny 10 minuty pt.
Condor Ferries 07:15 11:45 4 godziny 30 minuty sob.
Condor Ferries 08:00 12:30 4 godziny 30 minuty niedz.
Condor Ferries 09:15 13:45 4 godziny 30 minuty pon.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.