Prom Portsmouth do Jersey

Portsmouth Jersey polaczenie laczy Anglia z Jersey. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Condor Ferries. Polaczenie odbywa sie do 6 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 4 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Portsmouth Jersey zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Portsmouth - Jersey

 • Condor Ferries
  • 6 przeprawy w tygodniu 8 godz 4 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Portsmouth Jersey

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Portsmouth Jersey to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Portsmouth - Jersey

 • "Prom z Portsmouth"

  Wspaniale, ale dlaczego nie ma szybskich statkow z Portsmouth? A zaloga moglaby bys troche bardziej pomocna, ale moze to problem z jezykiem.

  Harold płynął na trasie Portsmouth Jersey (St Helier) z Condor Ferries na statku Commodore Clipper

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Nieprofesjonalne"

  Nasze doswiadczenie doprowadzilo nad do przekonania, ze firma nie ma pojecia jak postepowac z poasazerami pieszymi, gdyz ich serwis byl nieprofesjonalny, chaotyczny I nieuzyteczny! Pracownicy nie znaja jezyka anigleksiego nawet na poziomie podstawowym, co sprawialo klopot z porozumieniem sie. Poza tym, nawet nie doplacaj do kabiny "deluxe" poniewaz standard jest bardzo ubogi - z reszta tak jak i jedzenie! nastepnym razem wezme samolot!

  James płynął na trasie Portsmouth Jersey (St Helier) z Condor Ferries na statku Commodore Clipper

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "najlepszy sposob na podroz"

  Nie moglbym pomyslec o lepszym sposobie na przeprawienie sie! Super statek I zaloga!

  Opinia anonimowa płynął na trasie Portsmouth Jersey (St Helier) z Condor Ferries na statku Commodore Clipper

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Condor Ferries"

  Dobra obsluga, z mila checia zarezerwuje ponownie

  Mohammed R płynął na trasie Portsmouth Jersey (St Helier) z Condor Ferries na statku Commodore Clipper

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Portsmouth - Przewodnik

Portsmouth to miasto i port położone w hrabstwie Hampshire na południowym wybrzeżu Anglii. Portsmouth jest mniej więcej 100 km na południowy zachód od Londynu i 30 km na wschód od Southampton. Portsmouth ma długą i znakomitą przeszłość morskiego. Jest domem dla najstarszych na świecie suchym doku nadal w użyciu i do domu znanych statków, takich jak HMS Warrior, Mary Rose i HMS Victory, okręt flagowy Lorda Nelsona. Miasto jest także domem dla bazy morskiej i jest domem dla Royal Marine Komandosów.

Portsmouth jest jednym z najlepiej skomunikowanych portów promowych w Wielkiej Brytanii, łącząca pasażerów z 9 różnych miejsc. Istnieją trzy terminale w porcie. Continental Ferry Port jest drugim najbardziej ruchliwym w Wielkiej Brytanii i znajduje się zaledwie na północ od bazy morskiej. Na południe od Naval Base znajdziesz Wight terminalu promowy. Terminal promowy kontynentalny ma promy do Le Havre we Francji i Bilbao w Hiszpanii. Istnieją również codziennie przejścia do Cherbourg, Caen i St Malo we Francji, St Helier na Jersey, St Peter Port na wyspie Guernsey i Ryde na wyspie Wight.