Prom Kopenhaga do Oslo

Kopenhaga Oslo polaczenie laczy Dania z Norwegia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, DFDS Seaways. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 17 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Kopenhaga Oslo zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Kopenhaga - Oslo

 • DFDS Seaways
  • 7 przeprawy w tygodniu 17 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Kopenhaga Oslo

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Kopenhaga Oslo to samochod + 1 pasażer.

Opinie na temat Prom Kopenhaga - Oslo

 • "Wspaniale wycieczki"

  Mam mile wspomnienia z podrozy do Oslo I z powrotem do Kopenhagi. Serwis byl wspanialy.

  Richard płynął na trasie Kopenhaga Oslo z DFDS Seaways

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Ciesze sie ze wziolem ten prom"

  Wszystko bylo czyste, pracownicy mili, bardzo dobrze wyszkoleni, z duza wiedza na temat wszystkiego co znajduje sie na staku I nie tylko. Poza tym dotarlismy do portu na czas, wszystko dzialalo sprawnie I bez problemowo. Z pewnoscia nie bedzie to ostatnia podroz na tej trasie z tym przewoznikiem promowym.

  Brenton płynął na trasie Kopenhaga Oslo z DFDS Seaways na statku Crown Seaways

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Z Kopenhagi do Oslo"

  Statek jest fajny, udogodnienia swietne, z pewnoscia bede chcial nim poplynac ponownie

  Diego płynął na trasie Kopenhaga Oslo z DFDS Seaways na statku Crown Seaways

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wysmienicie"

  Podrozowalem z Kopenhagi do Oslo I z powrotem. Kabina Commodore Deluxe byla tak dobra jak w wielu dobrych hotelach, w ktorych zostawalismy. Ogolnie bylo wspaniale I chetnie skorzystamy ponownie!

  Ian płynął na trasie Kopenhaga Oslo z DFDS Seaways na statku Crown Seaways

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Kopenhaga - Przewodnik

Kopenhaga to stolica Danii i polozona jest na zachodnim wybrzezu Zealandii, okolo 42km na wpolnocny zachod od Malmo w Szwecji, oraz 164km na polnocy wschod od Odense. Miasto zostalo zalozony w 10 wieku jako wioska Vikingow i stala sie stolica Danii w 15 wieku. Kopenhaga to rowniez centrum kultury Danii i ma posiada wiele muzeow, galerii i sal koncertowych. Muzeum Narodowe, Nationalmuseet, jest najwiekszym muzeum archeologii i historii kultury w Danii, zawierajacy historie kultur dunskich i zagranicznych. Galeria Narodowa w Danii (Statens Museum for Kunst) jest muzeum sztuki z krajowymi zbiorami pochodzacych z 12 wieku do chwili obecnej. Wraz z dunskimi malarzami, artysci reprezentowani w zbiorach to m.in. Rubens, Rembrandt, Picasso, Braque, Léger, Matisse'a, Emil Nolde, Olafur Eliasson, Elmgreen i Dragset, Superflex i Jens Haaning.

Port w Kopenhadze jest glownym portem regionu Oresund oraz brama do Morza Baltyckiego. Szwedzkie miasto Malmö wspolnie operuje port handlowy z Kopenhaga. Promy lacza Szwecje, Norwegie i Polske z Kopenhaga, z rejsami zaplanowanymi przez caly tydzien.

Oslo - Przewodnik

Norweska stolica Oslo jest inna od wielu miast Europy. Oslo nie zawiera nieskończone skarby architektoniczne, Chociaż w historycznych dzielnicach Sankt Hanshaugen i Frogner, liczba imponujących starych budynków oferuje niezaprzeczalny urok i elegancję. Oslo jest bardzo popularne miasto miłośników na świeżym powietrzu i na łonie natury, gdyż znajduje się tuż obok cieśniny Skagerrak i bezpośrednio na południe od pasie zieleni. Znany jako North Woods (Nordmarka), turystyka, a nawet sezonowe narciarstwo to tutaj bardzo popularne.

Latem warto odwiedzić tutaj jedną z wielu miejskich plaż na półwyspie obszarze Bygdoy, lub wybrać się na spacer po Parku Rzeźby Vigelanda. Zimą goście mogą spróbować swoich sił w biegach na nartach wokół lasów Nordmarka, lub udać się na Skocznię Holmenkollen. Oslo jest Centrum Pokojowej Nagrody Nobla, która prezentowana jest każdego grudnia.