Hirtshals do Stavanger Prom

Hirtshals Stavanger polaczenie laczy Dania z Norwegia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Fjord Line. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 10 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Hirtshals Stavanger zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Hirtshals do Stavanger Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Dania do Norwegii.

Hirtshals - Stavanger Armatorzy Promowi

  • Fjord Line
    • 7 przeprawy w tygodniu 10 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Hirtshals Stavanger

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Hirtshals Stavanger to samochod + 2 pasazerów.

Hirtshals Przewodnik

Hirtshals to miasto i port położony na wybrzeżu Skagerrak na wyspie Vendsyssel-Thy, który jest na górze Półwyspu Jutlandzkim w północnej Danii. Miasto jest chyba najbardziej znane z rybołówstwa i portu promowego. Rybołówstwo odgrywa dużą rolę dla miasta i jego mieszkańców, podobnie jak turystyka i wynajem domków letnich. W związku z połączeniami promowymi z Norwegia, sklepy w Hirtshals rozwijaja się na dużą skale turystów, szczególnie Norwegów, którzy kupuja w małym miasteczku przez cały rok. Nordsoen Oceanarium jest jednym z największych akwariów w Europie i można je znaleźć w mieście. Akwarium ma ponad 70 różnych gatunków w swojej kolekcji.

Port jest pełen zajęć i atmosfera jest autentyczna. Podczas wizyty w Hirtshals ciesz się naturalnym otoczeniem, które jest idealne dla wielu zajęć na świeżym powietrzu.

Z portu odpływają do Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Larvik, Seydisfjordur i Tórshavn

Stavanger Przewodnik

Stavanger jest najbardziej międzynarodowym miastem w Norwegii, mimo tylko jest czwartym co do wielkości miastem w kraju. Stavanger jest bramą do norweskich fiordów, gdzie jedną z najbardziej popularnych atrakcji jest Pulpit Rock. Ponad 200 tysięcy osób, w tym klifu podwyżki, 600 m npm w skali roku. W Stavanger goście znajdą również katedrę, która sięga do 1150 AD i urokliwego miasta, składający się głównie z małych, białych drewnianych domów. Jeśli użytkownicy szukają nowoczesnej kultury, to niektóre z restauracji w mieście i kawiarni powinny być odwiedzane wraz z Muzeum Ropy Naftowej, a może nawet szukać jej współczesnej sztuki ulicy. "Fargegaten", kolorowe ulica, to trzeba zobaczyć, gdzie stare drewniane domy zostały w jasnych kolorach.

Znajduje się poza Stavanger miasta usług portowych promów do Hirtshals w Danii. Lokalne promy przejść do Tau i Kvitsøy, natomiast szybkie łodzie pasażerskie przejść do wielu wsi i wysp między głównymi drogami z Stavanger do Haugesund i Sauda.