Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Stavanger?

  • Stavanger - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Stavanger przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Stavanger - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Stavanger - Rozkłady

Stavanger - Przewodnik

Co można zobaczyć i zrobić w Stavanger?

Prezentując doskonały kontrast między starodawną architekturą a subtelną modernizacją, Stavanger przyciąga każdego podróżnika. Goście mogą odkrywać autentyczną infrastrukturę Starego Miasta, a następnie zjeść kolację w jednej z eleganckich restauracji wspaniale urządzonych we współczesnym stylu. Regiony podmiejskie spowodowały wzrost ogólnych kosztów utrzymania wokół nadmorskiego miasta, jednak szereg trudnych szlaków pieszych i ponętnych fiordów tworzy plan podróży, który nie kosztuje ani grosza. Dla tych, którzy dobrze się bawią podczas pokonywania stromych trawersów i zbocza, Preikestolen to mekka zapierających dech w piersiach widoków z wierzchołka poszarpanych formacji skalnych. Podziwiaj otoczenie wśród aury spokoju i ciesz się pięknem natury.

Jak poruszać się po Stavanger?

Stavanger posiada połączenia autobusowe i kolejowe w dużej części miasta, ale dla szybkiego i wygodnego transportu zalecana jest taksówka.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.