COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Fjord Line

Fjord Line jest norweską firmą promową obsługującą przeprawy między Norwegią i Danią Zachodnią.

Fjord Line rozpoczął działalność w 1993 roku i działa między Norwegią i Danią, przed przejęciem związku między Wielkiej Brytanii i Norwegii z Color Line w latach 90-tych.Następnie w wyniku zamknięcia łącza UK i zmian własności przed połączeniem z Master Ferries w 2007 przywrocil je z powrotem na drodze do sukcesu.

Teraz z nowoczesnymi statkami i duża pojemnościa zarówno dla turystów i samochodów dostawczych, Fjord Line jest w stanie zaoferować regularne codzienne wyjazdy na licznych trasach.

Zobacz Fjord Line,ceny i rozkłady jazdy, bilety Fjord Line z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Fjord Line z alternatywnymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Fjord Line

Fjord Line opinie klientów

 • "Very good"

  Very good service. Thank you

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rejs z Fjord Line to nie tylko podróż.. - to przyjemność."

  Uprzejmość, uśmiech serdeczny, życzliwość i kompetencja to jest to czego można spodziewać się od załogi promu Fjord Line'a. Polecam wszystkim niepewnym którzy zastanawiają się nad wyborem linii promowych.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "moje wrażenia"

  Wszystko byłoby ok. gdyby jedzenie w restauracji było lepsze i w większym wyborze. Pozdrawiam.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "tani ale..."

  fajny prom ale strasznie buja

  Przeczytaj Więcej Zwiń