COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Fjord Line

Fjord Line jest norweską firmą promową obsługującą przeprawy między Norwegią i Danią Zachodnią.

Fjord Line rozpoczął działalność w 1993 roku i działa między Norwegią i Danią, przed przejęciem związku między Wielkiej Brytanii i Norwegii z Color Line w latach 90-tych.Następnie w wyniku zamknięcia łącza UK i zmian własności przed połączeniem z Master Ferries w 2007 przywrocil je z powrotem na drodze do sukcesu.

Teraz z nowoczesnymi statkami i duża pojemnościa zarówno dla turystów i samochodów dostawczych, Fjord Line jest w stanie zaoferować regularne codzienne wyjazdy na licznych trasach.

Zobacz Fjord Line,ceny i rozkłady jazdy, bilety Fjord Line z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Fjord Line z alternatywnymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Fjord Line

Fjord Line opinie klientów

 • "Super"

  Wszystko wyszło jak najlepiej

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "polecam Fjord Line"

  Jestem bardzo zadowolony z usług Fjord Line opinię moją popiera moja rodzina podróżująca wraz ze mną. Dziękujemy bartłomiej J.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Opinia o rejsie"

  Bardzo miła i sprawna obsługa , przyjemna podróż

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia"

  Ogólnie wszystko w porządku kajuty ok fotele lotnicze ok plac zabaw dla dzieci

  Przeczytaj Więcej Zwiń