fjord_line_ms_stavangerfjord

MS Stavangerfjord

Obsługiwane przez Fjord Line z Bergen Hirtshals, Bergen Langesund, Hirtshals Langesund, Hirtshals Stavanger & Langesund Stavanger

MS Stavangerfjord jest duńskim statkiem operujacym przez norweskie linie Fjor Line. Jest pierwszym statkiem na gas. MS Stavangerfjord ma 170 m długosci i 27.50m szerokości. Może pomieścic do 1500 pasażerów i 600 samochodów. Istnieją liczne udogodnienia, takie jak tax free sklep, bar na świeżym powietrzu, trzy restauracje i rozrywka na każdy wiek.

Kabiny/ Miejsce siedzące

MS Stavangerfjord posiada 360 klimatyzowanych kabin, 8 roznych klas, od standardowych do luksusowych. Istnieja również fotele na całym statku, jeśli nie chcesz kupić kabiny.

Dostęp do cateringu

Na pokładzie MS Stavangerfjord nie brakuje miejsc do jedzenia i picia. Wybierz od wspaniałego menu tapas w restauracji Bungalow Wine&Tapas lub w samoobsługowej przyjazny knajpce Oasis Garden Cafe. Jest też nowy steak housena pokładzie, który służy światowej klasy wołowiny z Kanady.

Zakupy

Na pokładzie 6 jest impresujące 500m centrum handlowe. Znajdziesz tutaj ubrania, kosmetyki, akcesoria,słodycze i dużo wiecej.

Dostepnosc

Jeśli pomoc będzie wymagana przed, w trakcie lub po podróży zaleca się, aby poinformować nas w momencie rezerwacji. Dla osób podróżujących z samochodem znajdują się wyciągi łączące pokład samochodowy z pokładami i kabinami. Należy pamiętać, że kabiny dla niepełnosprawnych można rezerwować tylko przez telefon.

Uwaga: Staralismy sie aby nasz MS Stavangerfjord przewodnik byl jak najbardziej dokladny jednakze rodzaj oraz dostepnosc uslug i rozrywek moze roznic sie w zaleznosci od statku, daty podrozy czy oferty na dany sezon. Przewozik zastrzega sobie prawo zmiany warunkow, statku oraz uslug bez wczesniejszego powiadomienia.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie MS Stavangerfjord

fjord_line_ms_stavangerfjord1 fjord_line_ms_stavangerfjord_cabin fjord_line_ms_stavangerfjord_lounge

Inne Statki Fjord Line

MS Stavangerfjord Opinie

Nie mamy opinii o tym statku, prosze sprobowac pozniej!