fjord_line_ms_oslofjord

MS Oslofjord

Ten prom nie jest już obsługiwany przez Fjord Line.

Przewodnik ten miał zastosowanie wyłącznie wtedy gdy statek był prowadzony przez Fjord Line. Informacje te nie powinny być stosowane jako przewodnik po usługach oferowanych obecnie lub w przyszłości.

MS Oslofjord został wybudowany w 1993 w Finladii. Jednak został zmodernizowany w wyglądzie i konstrukcji MS Oslofjord został oddany do eksploatacji w 2014 r. Może pomieścic do 1800 pasażerów i 300 pojazdów.

Sa liczne urozmaicenia na pokładzie zapewniając rozrywkę,Beach and Sun bary, dwie restauracje, plac zabaw dla dzieci, tax free sklep i więcej.

Kabiny/ Miejsce siedzące

MS Oslofjord posiada salon do siedzenia razem z fotelami lotniczymi lub deck razem z fotelami. Kabiny sa odnowione dla innych udogodnień.

Dostęp do cateringu

MS Oslofjord jak wszystkie statki Fjord lines posiadają restauracje, bary byś mógł jeść i pić w czasie podróży. Commandor Buffet na 3 pokładzie ma 178 siedzeń, gdzie serwowane jest śniadanie, obiad i kolacja z zimnymi i cieplymi posiłkami. Alternatywą na posiłki jest Oasis Garden Buffet, od domowej roboty piekarni i cukierni do gorących posiłków. Fjord Lounge, Fjord Beach Bar i Sunbar oferują miejsca do siedzenia i cieszyc sie pysznym napojem z lekką przekąską.

Zakupy

MS Oslofjord ma najwiekszy tax free sklep ze wszystkich Fjord Line statków. 1200 metrow kwadratowych,możesz chodzić swobodnie, zbierając okazje dla siebie lub bliskich.

Podróż z dziećmi

Dzieci maja atrakcje na MS Oslofjord na kolorowych placach zabaw. W przerwie szkolnejFjord Line dodal kilka urozmaicen dla dzieci, będą organizowane zabawy i zajęcia dla nich podczas przeprawy.

Uwaga: Staralismy sie aby nasz MS Oslofjord przewodnik byl jak najbardziej dokladny jednakze rodzaj oraz dostepnosc uslug i rozrywek moze roznic sie w zaleznosci od statku, daty podrozy czy oferty na dany sezon. Przewozik zastrzega sobie prawo zmiany warunkow, statku oraz uslug bez wczesniejszego powiadomienia.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie MS Oslofjord

fjord_line_ms_oslofjord1 fjord_line_ms_oslofjord2 fjord_line_ms_oslofjord3

MS Oslofjord Opinie

Nie mamy opinii o tym statku, prosze sprobowac pozniej!