Frederikshavn do Oslo Prom

Frederikshavn Oslo polaczenie laczy Dania z Norwegia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 9 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Frederikshavn Oslo zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Frederikshavn do Oslo Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Dania do Norwegii.

Frederikshavn - Oslo Armatorzy Promowi

  • Stena Line
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 9 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Frederikshavn Oslo

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Frederikshavn Oslo to samochod i 2 pasazerów.

Frederikshavn Przewodnik

Frederikshavn to miasto w Danii, znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu półwyspu Jutlandii na północy Danii. Nazwa miasta przekłada się na "Frederika Harbour". Port miasta jest ważnym węzłem komunikacyjnym z jego połączeniami promowymi do Szwecji i Norwegii. Miasto znane jest również z połowów. Do głównych atrakcji miasta należą Palm Beach, z jego 100 obsadzonymi palmami, Muzeum Posiadłość Bangsbo, Muzeum Sztuki Frederikshavn, Frederikshavn Shipyard Historical Society, Festiwal Tordenskiold i półrocznego Lighting Festival.

Czas podróży do Norwegii trwa pomiędzy 9 a 12 godzin i do Szwecji pomiędzy 2 a 3 godziny. Istnieją również promy na Læsø, wyspe w środku Kattegat (czas podróży 90 minut) i do małego Hirsholmene, ktore znajduje się w cieśninie Kattegat około 7 km na północny wschód od Frederikshavn.

Oslo Przewodnik

Norweska stolica Oslo jest inna w wielu miastach Europy. Oslo nie zawiera nieskończone skarby architektoniczne, Chociaż w historycznych dzielnicach Sankt Hanshaugen i Frogner, liczba imponujących starych budynków oferują niezaprzeczalny urok i elegancję. Oslo jest bardzo popularne miasto miłośników na świeżym powietrzu i na łonie natury, gdyż znajduje się tuż obok cieśniny Skagerrak i bezpośrednio na południe od pasie zieleni. Znany jako North Woods (Nordmarka), turystyka, a nawet sezonowe narciarstwo to tutaj bardzo popularne. Jeżeli użytkownik dokona najbardziej norweskiego lata, odwiedzając jedną z wielu miejskich plaż na półwyspie obszarze Bygdoy, lub wybrać się na spacer po Parku Rzeźby Vigelanda uznaniem. Jednak, jeśli przyjeżdżają w zimie, goście mogą spróbować swoich sił w biegach na nartach wokół lasów Nordmarka, lub udać się na Skocznia Holmenkollen i obejrzeć jeden z regularnych mistrzostwach. A ostatnio do Oslo jest Centrum Pokojowej Nagrody Nobla, dodane, ponieważ jest to miasto, w którym jest Pokojowa Nagroda Nobla prezentowane każdego grudnia.