COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hirtshals - Larvik jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Dania do Norwegii.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Hirtshals - Larvik

  • 14 Sailings Weekly 3 hr 45 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Hirtshals - Larvik

 • "Dobre"

  😁

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Opinia"

  Polecam

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Naprawde solidna firma"

  Naprawdę solidna firma zetelna i przyjemna obsługa wszytsko odbyło się na czas miło spędzony czas polecam wszystkim przystępna cena

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Hirtshals do Larvik

Hirtshals Larvik polaczenie laczy Dania z Norwegia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Color Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Hirtshals Larvik zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Hirtshals - Przewodnik

Hirtshals to miasto i port na wybrzeżu wyspy Vendsyssel-Thy na półwyspie Jutlandzkim w Danii. Zostało zbudowane wokół sztucznego portu, który został zbudowany między 1919, a 1931 rokiem. W 1925 roku linia kolejowa Hjørring-Hirtshals została otwarta, aby połączyć port Hirtshals z duńską siecią kolejową. W 1966 roku port został rozbudowany i stał się jednym z największych portów rybackich w Danii. Rybołówstwo odgrywa dużą rolę dla miasta i jego mieszkańców, podobnie jak turystyka i wynajem domów letnich. W związku z połączeniami promowymi z Norwegią, liczba sklepów w Hirtshals rozwija się bardzo szybko. Norwedzy chętnie przypływają tu na zakupy. Popularna atrakcja turystyczna w mieście to Nordsoen Oceanarium - jedne z największych akwariów w Europie. Akwarium ma ponad 70 różnych gatunków fauny morskiej.


Podczas wizyty w Hirtshals ciesz się naturalnym otoczeniem, które jest idealne dla wielu zajęć na świeżym powietrzu.

Z portu odpływają promy do Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Larvik, Seydisfjordur i Tórshavn


Larvik - Przewodnik

Miasto i port w Larvik znajduje się w powiecie Vestfold w Norwegii.Miasto może prześledzić jego początków do końca 17 wieku, kiedy to została założona przez Ulrik Fredrik Gyldenlove, pierwszego hrabiego Laurvig, w 1671. Treschow majątku, który jest aktualnie w posiadaniu Mille-Marie Treschow "najbogatsza kobieta w Norwegii." znajduje się w Larvik i został stworzony w 1820 roku, kiedy w zeszłym Liczba Laurvig ogłosił upadłość. Odwiedzający miasto mogą korzystać z Galleri Winther, Stowarzyszenie Sztuki Larvik, epoki brązu przedstawione zostały w Haugen, pochówku Przestrzeni Brunla, kamień Kościół Berg i Wsi Muzeum Hedrum.

Z miejskiego portu są codzienne usługi promowe do Hirtshals w Danii. Zameldowanie otwiera się na 2 godziny przed odlotem, a wszyscy pasażerowie muszą być dostępne do odprawy nie później niż 1 godzinę przed odlotem.