Prom Hirtshals do Larvik

Hirtshals Larvik polaczenie laczy Dania z Norwegia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Color Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Hirtshals Larvik zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Hirtshals - Larvik

  • Color Line
    • 14 przeprawy w tygodniu 3 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Hirtshals Larvik

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Hirtshals Larvik to samochod + 2 pasażerów.

Hirtshals - Przewodnik

Hirtshals to miasto i port na wybrzeżu wyspy Vendsyssel-Thy na półwyspie Jutlandzkim w Danii. Zostało zbudowane wokół sztucznego portu, który został zbudowany między 1919, a 1931 rokiem. W 1925 roku linia kolejowa Hjørring-Hirtshals została otwarta, aby połączyć port Hirtshals z duńską siecią kolejową. W 1966 roku port został rozbudowany i stał się jednym z największych portów rybackich w Danii. Rybołówstwo odgrywa dużą rolę dla miasta i jego mieszkańców, podobnie jak turystyka i wynajem domów letnich. W związku z połączeniami promowymi z Norwegią, liczba sklepów w Hirtshals rozwija się bardzo szybko. Norwedzy chętnie przypływają tu na zakupy. Popularna atrakcja turystyczna w mieście to Nordsoen Oceanarium - jedne z największych akwariów w Europie. Akwarium ma ponad 70 różnych gatunków fauny morskiej.


Podczas wizyty w Hirtshals ciesz się naturalnym otoczeniem, które jest idealne dla wielu zajęć na świeżym powietrzu.

Z portu odpływają promy do Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Larvik, Seydisfjordur i Tórshavn

Larvik - Przewodnik

Miasto i port w Larvik znajduje się w powiecie Vestfold w Norwegii.Miasto może prześledzić jego początków do końca 17 wieku, kiedy to została założona przez Ulrik Fredrik Gyldenlove, pierwszego hrabiego Laurvig, w 1671. Treschow majątku, który jest aktualnie w posiadaniu Mille-Marie Treschow "najbogatsza kobieta w Norwegii." znajduje się w Larvik i został stworzony w 1820 roku, kiedy w zeszłym Liczba Laurvig ogłosił upadłość. Odwiedzający miasto mogą korzystać z Galleri Winther, Stowarzyszenie Sztuki Larvik, epoki brązu przedstawione zostały w Haugen, pochówku Przestrzeni Brunla, kamień Kościół Berg i Wsi Muzeum Hedrum.

Z miejskiego portu są codzienne usługi promowe do Hirtshals w Danii. Zameldowanie otwiera się na 2 godziny przed odlotem, a wszyscy pasażerowie muszą być dostępne do odprawy nie później niż 1 godzinę przed odlotem.