Rottnest Fast Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Rottnest Fast Ferries

Rottnest Fast Ferries obsługuje połączenie promowe na Wyspę Rottnest z Hillarys Boat Harbour w Perth, Zachodnia Australia.

Rottnest jest doskonałym miejscem i prawdopodobnie najpiękniejsza wyspa w zachodniej Australii. W nieco ponad 11 mil od wybrzeża Perth,w pełni klimatyzowanym komforcie Rottnest szybki prom, MV Seaflyte.

35 metrów długości Sealfyte statek może pomiescić 300 pasażerów, w srodku i na zewnątrzn. Również jest bar serwujacy przekąski i napoje.

Szybki prom Hillarys Boat Harbour żegluje na wyspę Jetty na wschodniej stronie Rottnest do czterech razy dziennie w każdym kierunku.

Hillarys Boat Harbour jest około 20 minut na północ od Perth CBD i znajduje na końcu Hepburn Avenue, bezpłatny parking dostępny na południowej stronie portu. Jeśli nie masz samochodu, a chcesz udać się do dworca kolejowego w Greenwood mozesz złapać autobus numer 456 do portu. Jeśli poruszasz sie publicznym transportem, prosimy miec zapas czasu.Istnieje również możliwość bezpłatnego transport pomiędzy hotelema,a terminalem na specjalne życzenie.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Rottnest Fast Ferries harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Rottnest Fast Ferries routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.