Rottnest Express
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Rottnest Express

Rottness Express jest firmą promową, która obsługuje statki między Fremantle i Perth City do popularnych miejsc wypoczynkowych na Wyspie Rottnest w Zachodniej Australii.

Zwyciezca wielu konkursów od 60 lat, Rottnest Express posiada trzy nowoczesne pasażerski statki- Starfly, Eagle Express i Sea Eagle.

Trasy promowe są znane jako jeden z najtrudniejszych na półkuli południowej, jednak statki zostały specjalnie zaprojektowane, aby przeciwdziałać tym warunków i dziś Rottnest Express znany jest z szybkiego i bezpiecznego przejścia w każdych warunkach.

Z portu B-Shed Fremantle, Northport Fremantle i Barrack St Perth, firma prowadzi wiele przepływów na Rottnest Island. Podróż trwa od 45 min do 2 godz 15 min.

Udogodnienia na pokładzie są ograniczone, jest telewizor z płaskim ekranem i fantastyczny widok na morze.

Firma oferuje także różne wycieczki, jak nurkowanie i obserwowanie wielorybów, ktore można zamówić w porcie. Zapraszamy na przerwę na Rottnest Island gdzie mnóstwo dzikiego życia i unikalnych doświadczeń czeka na Ciebie!

Z directferries.pl można znaleźć Rottnest Express rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Rottnest Express bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Rottnest Express z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.