COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rottnest Express

Rottness Express jest firmą promową, która obsługuje statki między Fremantle i Perth City do popularnych miejsc wypoczynkowych na Wyspie Rottnest w Zachodniej Australii.

Zwyciezca wielu konkursów od 60 lat, Rottnest Express posiada trzy nowoczesne pasażerski statki- Starfly, Eagle Express i Sea Eagle.

Trasy promowe są znane jako jeden z najtrudniejszych na półkuli południowej, jednak statki zostały specjalnie zaprojektowane, aby przeciwdziałać tym warunków i dziś Rottnest Express znany jest z szybkiego i bezpiecznego przejścia w każdych warunkach.

Z portu B-Shed Fremantle, Northport Fremantle i Barrack St Perth, firma prowadzi wiele przepływów na Rottnest Island. Podróż trwa od 45 min do 2 godz 15 min.

Udogodnienia na pokładzie są ograniczone, jest telewizor z płaskim ekranem i fantastyczny widok na morze.

Firma oferuje także różne wycieczki, jak nurkowanie i obserwowanie wielorybów, ktore można zamówić w porcie. Zapraszamy na przerwę na Rottnest Island gdzie mnóstwo dzikiego życia i unikalnych doświadczeń czeka na Ciebie!

Z directferries.pl można znaleźć Rottnest Express rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Rottnest Express bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Rottnest Express z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Rottnest Express