Cruise Whitsundays
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Cruise Whitsundays

Whitsundays Cruise oferuje kompleksową obsługę połączeń promowych na Wyspy Whitsundays w Queensland, Australia oraz nagrodzone rejsy wyspiarskie.

Whitsundays Cruise sa czescia morskich turystyka Holdings, ktorzy byli zaangazowani w bardzo udanych operacji turystyki morskiej z dnia rejsy uciekac polaczen i doswiadczenia przez wiele lat, nie tylko w Whitsundays, ale takze w Nowej Zelandii i Fidżi.

Z ich nowoczesnymi, celu budowy zbiornikow, Cruise Whitsundays Airlie Beach i podlaczyć Shute Harbour na kontynencie z Hamilton Island i Daydream Island Resort&Spa.

Whitsundays Cruise posiadaja najwieksze i najbardziej komfortowe statkow w Whitsunday. Na pokladzie znajdziesz przestronne, klimatyzowane salony, duze poklady oglądania, szerokie telewizory udzielajace informacje na temat lokalnej strefy, a takze bar oferujący pelny zakres napojow i przekasek.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Cruise Whitsundays i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Cruise Whitsundays. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Cruise Whitsundays

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.