COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Cruise Whitsundays

Whitsundays Cruise oferuje kompleksową obsługę połączeń promowych na Wyspy Whitsundays w Queensland, Australia oraz nagrodzone rejsy wyspiarskie.

Whitsundays Cruise sa czescia morskich turystyka Holdings, ktorzy byli zaangazowani w bardzo udanych operacji turystyki morskiej z dnia rejsy uciekac polaczen i doswiadczenia przez wiele lat, nie tylko w Whitsundays, ale takze w Nowej Zelandii i Fidżi.

Z ich nowoczesnymi, celu budowy zbiornikow, Cruise Whitsundays Airlie Beach i podlaczyć Shute Harbour na kontynencie z Hamilton Island i Daydream Island Resort&Spa.

Whitsundays Cruise posiadaja najwieksze i najbardziej komfortowe statkow w Whitsunday. Na pokladzie znajdziesz przestronne, klimatyzowane salony, duze poklady oglądania, szerokie telewizory udzielajace informacje na temat lokalnej strefy, a takze bar oferujący pelny zakres napojow i przekasek.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Cruise Whitsundays i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Cruise Whitsundays. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Cruise Whitsundays