San Sebastian de la Gomera do Santa Cruz de La Palma Prom

San Sebastian de la Gomera Santa Cruz de La Palma trasa promowa laczy La Gomera z La Palma i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Naviera Armas obsluguje do 8 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 15 minuty gdy Fred Olsen Express serwis operuje do 10 razy w tygodniu trwajacym od 2 godz.

To daje 18 przeplyniecia tydzien na trasie San Sebastian de la Gomera Santa Cruz de La Palma pomiedzy La Gomera i La Palma. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

San Sebastian de la Gomera - Santa Cruz de La Palma Armatorzy Promowi

  • Naviera Armas
    • 8 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Fred Olsen Express
    • 10 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena San Sebastian de la Gomera Santa Cruz de La Palma

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie San Sebastian de la Gomera Santa Cruz de La Palma to samochod i 2 pasazerów.

San Sebastian de la Gomera Przewodnik

Miasto San Sebastian de la Gomera jest stolicą i portem na wyspie La Gomera na Wyspach Kanaryjskich, w Hiszpanii. Port leży na trasach promowych na wyspy Teneryfa, La Palma i El Hierro. Będąc silnikiem gospodarczym i kulturalnym La Gomera, jest znany ze swojej przeszłości historycznej. Istnieją dowody na to, że Krzysztof Kolumb spędził czas na wyspie, pozostawiając swój ślad w stolicy, jako ze było ostatnim punktem wyjścia na drodze do odkrycia Ameryki. Torre del Conde, średniowieczna twierdza i najstarszy budynek zachowany na Wyspach, Kościół Matki Boskiej Wniebowziętej, muzeum dzieł sztuki religijnej od XVI do XIX, Kaplica św Sebastian, zbudowana około 1530 - wszystkie sa warte odwiedzenia. Tzw Casa de la Aguada, słynie ze studni i Legenda głosi, że Krzysztof Kolumb wziął wodę z tej studni i ochrzcil nowy kontynent.

Promy z portu wyplywaja do Los Cristianos, Santa Cruz de La Palma i Valverde.

Santa Cruz de La Palma Przewodnik

Santa Cruz de La Palma na Wyspach Kanaryjskich, La Palma, jest piękna w stylu kolonialnym miastem, którego zabytkowa dzielnica, ogłoszony w zabytkowym i artystycznym UNESCO, znajduje się wiele pałaców, budynków w stylu kolonialnym i domy noszące typowe elementy tradycyjnej architektury Wyspy Kanaryjskie ,Historia Santa Cruz de La Palma sięga końca 15 wieku, kiedy Alonso Fernández de Lugo podbili wyspę i uczynił z niego część majątku Korony Kastylii. Z tego momentu miasto zaczęło nabywać znaczną siłę gospodarczą. Jest wiele ciekawych miejsc w mieście, w tym kościołów i sanktuarium Virgen de las Nieves, gdzie wielowiekową tradycją odbywa się: zejście patrona wyspy.Legendarny Calle Real ulicy wyróżnia się w tym małym, ale pięknym mieście, która została uznana za obiekt o znaczeniu kulturalnym i zabytkowym i artystycznym UNESCO. Calle Real jest główną ulicą miasta, głównie wybrukowane, gdzie można znaleźć główne sklepy, place, duże domy i ciekawe budynki.Spacer wzdłuż tej ulicy jest koniecznością.

Z miejskiego portu, usługi promowe działają do Kadyksu w Hiszpanii kontynentalnej, Teneryfa, Gran Canaria i Lanzarote.