COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Fred Olsen Express

Fred Olsen Express to spółka oferująca przeprawy między Wyspami Kanaryjskimi w Hiszpanii.

Rozpoczęty w 1974 roku Fred Olsen Express mial na celu zawsze by połączyć wyspy kanaryjskie najkrótszymi trasami przy maksymalnej prędkości, komfortu i jakości usług.Teraz z flotą "najnowszej generacji" szybkich promów i regularnych linii, Fred Olsen Express oferuje podróżnym idealnym sposobem na doplyniecie do Wysp Kanaryjskich.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Fred Olsen Express harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Fred Olsen Express

Fred Olsen Express opinie klientów

 • "Brak edycji"

  Chciałem zarezerwować 2 bilety plus samochód osobowy ale aplikacja wystawiła mi tylko 2 bilety i nie upomniała się o dane samochodu. Jak chciałem wejść w edycję biletu i dokupić transport samochodu to niestety nie dało się tego zrobić. Chciałem dać Wam zarobić więcej ale nie daliście mi możliwośći więc zarobił Fred Olsen.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Szybko i wygodnie"

  Prom punktualny, szybki i zadbany. Można w miarę smacznie zjeść. Polecam.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bardzo dobra załoga "

  Zadowolony z obsługi, która pilnowała aby na pokładzie każdy pasażer czuł się dobrze.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super"

  Super i extra:)

  Przeczytaj Więcej Zwiń