Santa Cruz de La Palma do Los Cristianos Prom

Santa Cruz de La Palma Los Cristianos trasa promowa laczy La Palma z Teneryfa i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Naviera Armas obsluguje do 8 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny 30 minuty gdy Fred Olsen Express serwis operuje do 10 razy w tygodniu trwajacym od 2 godz 30 min.

To daje 18 przeplyniecia tydzien na trasie Santa Cruz de La Palma Los Cristianos pomiedzy La Palma i Teneryfa. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Santa Cruz de La Palma - Los Cristianos Armatorzy Promowi

  • Naviera Armas
    • 8 Cotygodniowe Przeprawy 3 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Fred Olsen Express
    • 10 Cotygodniowe Przeprawy 2 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Santa Cruz de La Palma Los Cristianos

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Santa Cruz de La Palma Los Cristianos to samochod i 2 pasazerów.

Santa Cruz de La Palma Przewodnik

Santa Cruz de la Palma to miasto położone na wschodnim wybrzeżu wyspy La Palma na Wyspach Kanaryjskich, Hiszpania. Jest to drugie co do wielkości miasto na wyspie, po Los Llanos de Aridane, ale jest stolicą wyspy. Miasto zostało założone przez Alonso Fernández de Lugo, w 1493 roku. Zostało położone nad rzeką, która znajduje się przy jaskini o nazwie Tedote (obecnie Cueva de Cariasa, położona na północ od miasta). Miasto, pierwotnie zwany Villa del Apurón, służyło jako port łączący drogi do Ameryki, wywozu towarów z wyspy, takich jak trzcina cukrowa. Miasto słynie z drewnianych balkonami, brukowanych uliczek i zabytkowych budynków i jest w odległości spaceru od ośrodka wypoczynkowego w Los Cancajos. Pasażerowie wysiadajac z promów, które dokuja w porcie Santa Cruz, dostana sie łatwo do centrum miasta, które jest po drugiej stronie ulicy od wejścia do portu.

Santa Cruz de la Palma ma tylko główny port na wyspie, obsługujący trasy promowe do Kadyksu w Hiszpanii, jak również do Teneryfy, Gran Canaria i Lanzarote. Do głównych operatorów promowych w porcie naleza Naviera Armas i Fred Olsen Exoress. Wiele firm linii wycieczkowych działają również z portu.

Los Cristianos Przewodnik

Los Cristianos jest jednym z najbardziej popularnych i zatłoczonych kurortów na Teneryfie, jednej z Wysp Kanaryjskich. Plaże są piękne i ma port, który oferuje wyprawy wędkarskie, rejsy, wycieczki na przyjemność dna łodzi szkła, nurkowaniu i promy na sąsiednią wyspę La Gomera. To był kiedyś stare miasteczko rybackie, które na przestrzeni lat odnotowano znaczący wzrost, co czyni go popularnym miejscem na udany dzień podróży. Wielu turystów pobyt w spokojniejszych ośrodków i odwiedzić Los Cristianos do szumu przed powrotem do odwrotu gdzie indziej na wyspie. Wiele ośrodków działania na całym deptaku, który graniczy z plażą. To długa promenada jest rajem dla dobrej jakości restauracji, barów i kawiarni, które oferują potrawy z całego świata, jak również typowe dania kuchni kanaryjskiej. W nocy świeci się jako jeden z najbardziej ruchliwych miejsc w południowej części Teneryfy. Z dala od plaż i deptak, będziemy odkrywać labirynt sklepów, w tym butiki projektantów mody i inne wspaniałe miejsca, aby podnieść się targować, z licznymi kawiarniami i barami rozrzucone pośród raju Ten kupujących.

Z miejskiego portu, promy mogą byc podjete, aby Valverde, San Sebastian de la Gomera i Santa Cruz de La Palma.