COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Playa Santiago - San Sebastian de la Gomera jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Przewoźnicy Promowi - Playa Santiago - San Sebastian de la Gomera

    • 14 Sailings Weekly 30 min
    • Get price

Prom Playa Santiago do San Sebastian de la Gomera

Playa Santiago San Sebastian de la Gomera polaczenie laczy La Gomera z La Gomera. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Fred Olsen Express. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Playa Santiago San Sebastian de la Gomera zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

San Sebastian de la Gomera - Przewodnik

San Sebastian de la Gomera jest stolicą wyspy La Gomera na Wyspach Kanaryjskich. Ze względu na historyczne związki z odkryciem Ameryki znana jest również jako "Isla Colombina". Miasto rozwinęło się wokół naturalnej zatoki, a zainteresowanie turystów obejmuje wiele zachowanych zabytków, takich jak kościół La Asuncion, Pozo de la Aguada i Torre del Conde (Wieża hrabiowska). To w San Sebastian zatrzymał się Krzysztof Kolumb w ostatnim punkcie Europy przed wyruszeniem do Ameryki.

W okolicy znajduje się wiele szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych, które stanowią doskonałą bazę wypadową do odkrywania górskich terenów wyspy, a także niektórych naturalnych skarbów, takich jak rezerwat przyrody Majona i Park Narodowy Garajonay.

Oprócz licznych dziennych przepraw na sąsiednią wyspę Teneryfa, port oferuje również wycieczki katamaranem dokoła wyspy.