Morro Jable do Las Palmas Prom

Morro Jable Las Palmas trasa promowa laczy Fuerteventura z Gran Canaria i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Naviera Armas obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 50 minuty gdy Fred Olsen Express serwis operuje do 3 razy dziennie trwajacym od 2 godz.

To daje 28 przeplyniecia tydzien na trasie Morro Jable Las Palmas pomiedzy Fuerteventura i Gran Canaria. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Morro Jable - Las Palmas Armatorzy Promowi

  • Naviera Armas
    • 7 przeprawy w tygodniu 2 godz 50 min
    • Uzyskaj cenę
  • Fred Olsen Express
    • 3 Przeprawy Dziennie 2 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Morro Jable Las Palmas

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Morro Jable Las Palmas to samochod + 2 pasazerów.

Morro Jable Przewodnik

Znajdujacy się w południowej części wyspy Fuerteventura, jednej z Wysp Kanaryjskich, jest wieś i port w Morro Jable. Położone po obu stronach cypla są starsze części Morro Jable, wokół którego zbudowano wioski. Port w miasteczku, który jest teraz częścią oferty turystycznej ma pierwotnie dom floty rybackiej. Dziś zwiedzający port mogą wypożyczyć łodzie na ryby i jest też prom na Gran Canarie. Część starej wsi, która jest oddzielona od portu przez cypel prowadzi do Barranco, lub doliny, na wzgórzach. Nowsze części miasta zostały zbudowane, aby połączyć stary obszar wsi i portu, a obiekty turystyczne zostały zbudowane wzdłuż wybrzeża na wschód od dawnej wsi, w taki sposób, że rozciąga się w Morro Jable.

Promy z Morro Jable wyplywa do Las Palmas, Santa Cruz de Tenerife i Puerto del Rosario.

Las Palmas Przewodnik

Las Palmas de Gran Canaria, jest stolicą wyspy Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich, Hiszpania. Znajduje się w północno wschodniej części wyspy i znajduje się w wspaniałej scenerii składa się z dwóch zatok i ich pięknych plaż; Playa de las Canteras i Playa de las Alcaravaneras. Założona w 1478, Las Palmas posiada ważną dziedzictwo historyczne i kulturowe, z których wiele można znaleźć w dzielnicy Vegueta, najstarszej dzielnicy miasta, który został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1990 roku miasto ma imponującą infrastrukturę hoteli i apartamentów i przystani, Puerto de La Luz, jest jednym z najważniejszych w Europie, dając miastu bardzo kosmopolityczny wizerunek. Jest mnóstwo do siebie odwiedzających zajęty w Las Palmas. Czy pobyt bezpośrednio w mieście, lub podróży do stolicy z innych miejsc na wyspie, masz gwarancję, bogactwo wyboru komplement wakacje. Odwiedzający znajdą najlepsze z obu światów, z długiej, piaszczystej plaży i zgiełku i gwaru miasta.

Z usługi portowe promowego w centrum miasta zapewniają połączenie do kilku wysp (Fuerteventura, Lanzarote, La Palma, Teneryfa), a także na południu Hiszpanii (Huelva i Kadyks).