Prom Valverde do Los Cristianos

Valverde Los Cristianos polaczenie laczy El Hierro z Teneryfa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 8 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Valverde Los Cristianos zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Valverde - Los Cristianos

  • Naviera Armas
    • 8 przeprawy w tygodniu 2 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Valverde Los Cristianos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Valverde Los Cristianos to samochod + 2 pasażerów.

Valverde - Przewodnik

Valverde to gmina na Wyspach Kanaryjskich, w prowincji Santa Cruz de Tenerife. Miasto, które znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy El Hierro jest najmniejszą stolicą na Wyspach Kanaryjskich, jedyna, która leży na wybrzeżu. Klimat miasta, który jest na ogół łagodny przez cały rok i gdzie lata są ciepłe i zimy są mroźne, sprawiają, że jest to popularne miejsce dla turystów. Miasto nie ma do zaoferowania wiele i siedzi na szczycie wietrznego grzbietu górskiego z widokiem na Ocean Atlantycki. Budynki miasta są niskie i bielone i nie są tak ładne jak te znajdujące się w niektórych innych stolicach na Wyspach Kanaryjskich. Jednak w przejzyste dni są pewne wspaniałe widoki, które można uzyskać od miasta i mozna zobaczyć El Teide i La Gomera z centrum miasta.

Z portu odplywaja promy do Los Cristianos i San Sebastian de la Gomera.

Los Cristianos - Przewodnik

Los Cristianos jest jednym z najbardziej popularnych i zatłoczonych kurortów na Teneryfie, jednej z Wysp Kanaryjskich. Plaże są piękne i ma port, który oferuje wyprawy wędkarskie, rejsy, wycieczki na przyjemność dna łodzi szkła, nurkowaniu i promy na sąsiednią wyspę La Gomera. To był kiedyś stare miasteczko rybackie, które na przestrzeni lat odnotowano znaczący wzrost, co czyni go popularnym miejscem na udany dzień podróży. Wielu turystów pobyt w spokojniejszych ośrodków i odwiedzić Los Cristianos do szumu przed powrotem do odwrotu gdzie indziej na wyspie. Wiele ośrodków działania na całym deptaku, który graniczy z plażą. To długa promenada jest rajem dla dobrej jakości restauracji, barów i kawiarni, które oferują potrawy z całego świata, jak również typowe dania kuchni kanaryjskiej. W nocy świeci się jako jeden z najbardziej ruchliwych miejsc w południowej części Teneryfy. Z dala od plaż i deptak, będziemy odkrywać labirynt sklepów, w tym butiki projektantów mody i inne wspaniałe miejsca, aby podnieść się targować, z licznymi kawiarniami i barami rozrzucone pośród raju Ten kupujących.

Z miejskiego portu, promy mogą byc podjete, aby Valverde, San Sebastian de la Gomera i Santa Cruz de La Palma.