Los Cristianos do Valverde Prom

Los Cristianos Valverde polaczenie laczy Teneryfa z El Hierro. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Los Cristianos Valverde zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Los Cristianos - Valverde Armatorzy Promowi

  • Naviera Armas
    • 7 przeprawy w tygodniu 2 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Los Cristianos Valverde

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Los Cristianos Valverde to samochod + 2 pasazerów.

Los Cristianos Przewodnik

Hiszpańskie miasto i port w Los Cristianos znajduje się na Wyspie Kanaryjskiej - Teneryfie. Centrum miasta Los Cristianos jest wokół zatoki, ale stopniowo rozszerza sie głąb lądu. Istnieje wiele starszych budynkow, które pozostaly w mieście, które poprzedzają wzrost turystyki, która rozpoczęła się w pod koniec 20 wieku. Miasto posiada dwie plaże, z czarnym wulkanicznym piaskiem i kilka barów, restauracji i klubów, które odpowiadają do wzrostu liczby turystów. W obszarze promenady miasta, z dala od plaż, znajduje się wiele sklepów, w tym butiki, projektantów mody i wiele innych miejsc, aby moc się targować.

Wzdluz promenady na zachód, Los Cristianos stopniowo wtapia sie w Playa de las Americas, która ma reputację bycia stolicą impreza Teneryfy. To dlatego, że ma wiele klubów nocnych i barów, ale również doskonały wybór sklepów. Dla spokojniejszy sposób spędzenia czasu, promem na wyspę La Gomera, gdzie zwiedzający znajdą lasy deszczowe, czekające na odkrycie. Przeplyniecie do La Gomera trwa około 70 minut.

Z miejskiego portu, promy mogą być zabrane do Valverde, San Sebastian de la Gomera i Santa Cruz de La Palma.

Valverde Przewodnik

Valverde jest stolicą wyspy El Hierro, na Wyspach Kanaryjskich, i jest cichej miasta w otoczeniu pięknych miejsc przyrodniczych. Valverde siedzi na górze, która jest około 650 m nad poziomem morza. Co ciekawe, jest to jedyna stolica Wysp Kanaryjskich, które nie znajduje się na wybrzeżu. To miasto jest utworzona przez sieć stromymi uliczkami, bielonymi domami i dużych ogrodów. Ważną atrakcją turystyczną w mieście jest kościół Santa María de la Concepción, zbudowany w 18 wieku. Jak również 18 wieku rzeźba Marii Panny, zawiera Cristo de la Columna, Genueńczyków rzeźba wielkiej wartości artystycznej. Naprzeciwko kościoła znajduje się ratusz, który jest doskonałym przykładem tradycyjnej architektury Wyspy Kanaryjskie.Kapitał El Hierro jest bramą do bujnej zieleni wokół niego. Mocanal, w północnej części wyspy, ma bujną roślinnością i stary rozliczenie strzech słomą kamiennych domów nazwie Pozo de las Calcosas, miejscu dwóch dużych naturalnych basenów. Jeden z najważniejszych festiwali na wyspie jest Bajada de la Virgen de los Reyes. W ten tradycyjny festiwal, który odbywa się co cztery lata, wyspiarze nosić ich Dziewicę z jej sanktuarium do Valverde.