Prom Los Cristianos do Valverde

Los Cristianos Valverde polaczenie laczy Teneryfa z El Hierro. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 8 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Los Cristianos Valverde zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Los Cristianos - Valverde

  • Naviera Armas
    • 8 przeprawy w tygodniu 2 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Los Cristianos Valverde

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Los Cristianos Valverde to samochod + 2 pasażerów.

Los Cristianos - Przewodnik

Los Cristianos leży na Teneryfie w archipelagu Wysp Kanaryjskich. Miasto posiada dwie plaże z czarnym wulkanicznym piaskiem i kilka barów, restauracji i klubów.

Zachodnia część promenady Los Cristianos stopniowo wtapia się w Playa de las Americas, która ma reputację imprezowej stolicy Teneryfy ze względu na liczne dyskoteki i kluby. Jeśli preferujesz spokojniejsze miejsce na łonie natury, to wybierz się promem na sąsiednią wyspę La Gomera.

Z portu Los Cristianos kursują promy do Valverde/ EL Hierro, San Sebastian de la Gomera i Santa Cruz de La Palma.

Valverde - Przewodnik

Valverde jest stolicą wyspy El Hierro, na Wyspach Kanaryjskich, i jest cichej miasta w otoczeniu pięknych miejsc przyrodniczych. Valverde siedzi na górze, która jest około 650 m nad poziomem morza. Co ciekawe, jest to jedyna stolica Wysp Kanaryjskich, które nie znajduje się na wybrzeżu. To miasto jest utworzona przez sieć stromymi uliczkami, bielonymi domami i dużych ogrodów. Ważną atrakcją turystyczną w mieście jest kościół Santa María de la Concepción, zbudowany w 18 wieku. Jak również 18 wieku rzeźba Marii Panny, zawiera Cristo de la Columna, Genueńczyków rzeźba wielkiej wartości artystycznej. Naprzeciwko kościoła znajduje się ratusz, który jest doskonałym przykładem tradycyjnej architektury Wyspy Kanaryjskie.Kapitał El Hierro jest bramą do bujnej zieleni wokół niego. Mocanal, w północnej części wyspy, ma bujną roślinnością i stary rozliczenie strzech słomą kamiennych domów nazwie Pozo de las Calcosas, miejscu dwóch dużych naturalnych basenów. Jeden z najważniejszych festiwali na wyspie jest Bajada de la Virgen de los Reyes. W ten tradycyjny festiwal, który odbywa się co cztery lata, wyspiarze nosić ich Dziewicę z jej sanktuarium do Valverde.