Huelva do Santa Cruz de Tenerife Prom

Huelva Santa Cruz de Tenerife polaczenie laczy Hiszpania z Teneryfa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 37 godziny 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Huelva Santa Cruz de Tenerife zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Huelva do Santa Cruz de Tenerife Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Hiszpania na Teneryfę.

Huelva - Santa Cruz de Tenerife Armatorzy Promowi

  • Naviera Armas
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 37 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Huelva Santa Cruz de Tenerife

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Huelva Santa Cruz de Tenerife to samochod + 1 pasazer.

Huelva Przewodnik

Miasto Huelva znajduje się w południowo-zachodniej Hiszpanii i jest stolicą prowincji Huelva w autonomicznym regionie Andaluzji. Miasto leży nad Zatoką Kadyksu, u zbiegu rzek Odiel i Tinto. Miasto może prześledzić jego historię z powrotem do 3000 pne. Wiele rzymskich pozostałości znaleziono w mieście, które jest świadectwem mennicy, która znajdowała się w mieście. Jest wiele rzeczy do zobaczenia i do zrobienia w mieście i okolicy, w tym różnych miejsc laczacych do Krzysztofa Kolumba. Atrakcje kulturalne Huelva obejmują również barokowa architekture w obszarze Condado. Jednym z najważniejszych uroczystości jest Pielgrzymka El Rocío, zadeklarowanego International Tourist Interest.

Prom w Huelva znajduje się na zewnątrz i jest dostępny za pośrednictwem bezpłatnego autobusu, który zabiera turystów z portu do centrum miasta Huelva w dniu przyjazdu, i z powrotem.

Santa Cruz de Tenerife Przewodnik

Santa Cruz de Tenerife jest piękne miasto portowe położone na wyspie Teneryfie, największej z zachodnich wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich. Wokół jego ważną portu są szerokie aleje, place i egzotyczne krajobrazowy obszarów, które obejmuje kilka anche piękne przykłady architektury modernistycznej.Historia miasta sięga ponad czterysta lat. Pomimo Alonso Fernández de Lugo wysiadania na tym wybrzeżu w 1494 roku, miasto nie zaczynają się rozwijać, aż sto lat później, z portem jest motorem wzrostu, które złożyło miasto na drugim najbardziej zaludnionym w archipelagu Wysp Kanaryjskich. W centrum miasta, w pobliżu morza, kilka z najbardziej ruchliwych ulic i placów stolicy,: spotykają takich jak Plaza de la Candelaria. Znajduje się na terenie dawnej twierdzy San Cristóbal. Jego centrum przewodniczy pomnika Triumph Candelaria, w neoklasycystycznym stylu rzeźby w marmuru Carrara i Przypisywane włoskiego Pasquale Bocciardo. Ta enklawa jest pomijane przez XVII wieku pałacu Karty, wspaniały przykład baroku z neoklasycystyczny akcentami.