Kadyks do Santa Cruz de Tenerife Prom

Kadyks Santa Cruz de Tenerife polaczenie laczy Hiszpania z Teneryfa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Trasmediterranea. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 49 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Kadyks Santa Cruz de Tenerife zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Kadyks do Santa Cruz de Tenerife Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Hiszpania na Teneryfę.

Kadyks - Santa Cruz de Tenerife Armatorzy Promowi

  • Trasmediterranea
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 49 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Kadyks Santa Cruz de Tenerife

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Kadyks Santa Cruz de Tenerife to samochod + 2 pasazerów.

Kadyks Przewodnik

Kadyks to miasto portowe polozone w poludniowo-zachodniej Hiszpanii, stolica prowincji Kadyks. Miasto jest domem dla hiszpanskiej marynarki wojennej od 18 wieku i jest najstarszym nieprzerwanie zamieszkanym miastem w Hiszpanii i jednym z najstarszych w poludniowo-zachodniej Europie. Odwiedzajacy miasto moga cieszyc sie wspanialymi widokami miasta i licznych zabytkow na terenie miasta. Miasto jest znane od starozytnosci ze swoich roznych stron, w tym El Populo, La Vina i Santa Maria.

Jednym z najbardziej znanych zabytkow miasta jest katedra, ktora znajduje sie na miejscu starszej katedry, ktora zostala ukonczona w 1260 roku i splonela w 1596 roku. Obecna katedra, ktora w duzej mierze zbudowana jest w stylu barokowym, zostala zbudowana w 1776 roku, zajelo 116 lat aby ukonczyc budowe.

Port sluzy do wedkarstwa, zeglarstwa, ruchu komercyjnego jak i pasazerskiego oraz posiada wyposazenie naprawy statkow. Z portu, pasazerowie moga zlapaa prom do Arrecife, Las Palmas i Santa Cruz de Tenerife.

Santa Cruz de Tenerife Przewodnik

Santa Cruz de Tenerife jest piękne miasto portowe położone na wyspie Teneryfie, największej z zachodnich wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich. Wokół jego ważną portu są szerokie aleje, place i egzotyczne krajobrazowy obszarów, które obejmuje kilka anche piękne przykłady architektury modernistycznej.Historia miasta sięga ponad czterysta lat. Pomimo Alonso Fernández de Lugo wysiadania na tym wybrzeżu w 1494 roku, miasto nie zaczynają się rozwijać, aż sto lat później, z portem jest motorem wzrostu, które złożyło miasto na drugim najbardziej zaludnionym w archipelagu Wysp Kanaryjskich. W centrum miasta, w pobliżu morza, kilka z najbardziej ruchliwych ulic i placów stolicy,: spotykają takich jak Plaza de la Candelaria. Znajduje się na terenie dawnej twierdzy San Cristóbal. Jego centrum przewodniczy pomnika Triumph Candelaria, w neoklasycystycznym stylu rzeźby w marmuru Carrara i Przypisywane włoskiego Pasquale Bocciardo. Ta enklawa jest pomijane przez XVII wieku pałacu Karty, wspaniały przykład baroku z neoklasycystyczny akcentami.