Valle Gran Rey do San Sebastian de la Gomera Prom

Valle Gran Rey San Sebastian de la Gomera polaczenie laczy La Gomera z La Gomera. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Fred Olsen Express. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 10 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Valle Gran Rey San Sebastian de la Gomera zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Valle Gran Rey - San Sebastian de la Gomera Armatorzy Promowi

  • Fred Olsen Express
    • 3 Przeprawy Dziennie 1 godz 10 min
    • Uzyskaj cenę

San Sebastian de la Gomera Przewodnik

Wyspy San Nicolas leży w Archipelagu Isole Tremiti na morzu Adriatyckim. Istnieje 5 wysp w Archipelagu: San Domino, Mikołaja, Cretaccio, Capraia i Pianosa, Jak i zbiorowo, Wyspy tworzą gminę Prowincji Włoch Foggia i Wchodzi w Parku Narodowego Gargano Skład. Na wyspach mozna datować JEGO Historie z powrotem zrób epoki Żelaza, jednak w średniowieczu archipelag rządzonych przez opactwa Santa Maria Mare ("Święta maryjo na morzu") na San Nicola Wyspie, najwyraźniej założył tu w 9 Wieku przez benedyktyńskich Mnichów z Monte Cassino.Wyspa żart rowniez wykorzystywane zrobić przetrzymywania Więźniów Politycznych wag okresie reżimu faszystowskiego Mussoliniego. Today, Wyspy SĄ ważnym miejscem turystycznym wzgledu na ZE Ich krystalicznie czystych wodach ciepłych. San Nicola, Gdzie Większość Ludności żyje i żart miejscem, mnich imieniem Gdzie klasztoru został pochowany Nicolo. Legenda głosi, že za każdym Razem ktos próbował przenieść JEGO Ciało z wyspy, gwałtowna burza wybuchnie, uniemożliwiając nawigację po Wyspie.