COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Lanzarote

Lanzarote to najbardziej na wschód wysunięta wyspa w archipelagu Wysp Kanaryjskich. Głównym portem jest Arrecife.

Co można zobaczyć i robić na Lanzarote?

Ze względu na suchy i ciepły klimat sezon turystyczny trwa tutaj cały rok. Do najlepszych plaż należy Playa Blanca i Papagayo. Lanzarote została ukształtowana przez liczne erupcje wulkanu i w niektórych miejscach krajobraz wygląda jak z innej planety. Z tego też powodu kręcono tutaj film Planeta Małp w Parku Narodowym Timanfaya. Lanzarote posiada też dobre warunki do nurkowania. Podczas pobytu na wyspie można wybrać się na wycieczkę łódką na obserwacje delfinów i oglądanie zachodu słońca. Opcjonalnie istnieje wiele wycieczek na poznanie działalności wulkanu.

Jak poruszać się po Lanzarote?

Autobusy zwane lokalnie guagas są dogdnym i najtańszym środkiem transportu. Alternatywnie można wynająć auto lub poruszać się taksówką.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom na Lanzarote?

Na Lanzarote kursują promy z Hiszpanii oraz sąsiednich wysp Fuerteventura, Gran Canaria, La Palma i Teneryfy.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy na Lanzarote z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe na Lanzarote. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • 9 Przeprawy Dziennie 25 min
  • Uzyskaj cenę
  • 7 Przeprawy Dziennie 30 min
  • Uzyskaj cenę
  • 5 Przeprawy Dziennie 25 min
  • Uzyskaj cenę
  • 4 Przeprawy Dziennie 35 min
  • Uzyskaj cenę

Lanzarote opinie

 • "Świetna podróż na Palmę"

  Płynęliśmy z Barcelony na Palmę 24 lutego, rejsem nocnym. Spodziewaliśmy się prostej kabiny i możliwie niespokojnej nocy. Okazało się, że kabina była świetna, dobrze wyposażona, jak dobrej jakość pokój hotelowy. Spaliśmy bardzo dobrze. W drodze powrotnej do Barcelony natknęliśmy się na sztorm. Mimo tego że statek trochę walczył ze złymi warunkami pogodowymi, nasza podróż była przyjemna. Kiedy dotarliśmy do Barcelony nie mogliśmy zaokrętować ze względu na silne wiatry, ale załoga zapewniła nas, że byliśmy bezpieczni, i że zostanie zorganizowany transport dla pasażerów pieszych oraz odpowiednie oświetlenie dla pasażerów z samochodami. Jedynym problemem było to, że nie informowano nas dostatecznie o powodach opóżnienia. Ale wszystko poszło dobrze i ogólnie mówiąc jesteśmy bardzo zadowoleni.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wspaniale! "

  Bylo wspaniale. Doswiadczenie zycia jako ze morze bylo wzburzone, ale niesamowite!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Prom "

  Maly klopot z dotarciem do portu Algeciras ale otrzymalismy wspaniala pomec od pracownikow I podroz do Ceuty byla przyjemna.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super wycieczka! "

  Sweitna wycieczka miedzy kontynentami :)

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Lanzarote - Trasy i Porty