Fuerteventura

Porownaj promy z Fuerteventura do Lanzarote

1 ferry routes łączą Fuerteventura i Lanzarote oferując w sumie 23 przepłynięć dziennie. Naviera Armas oferuje 1 routes, Corralejo do Playa Blanca ktora operuje 7 razy dziennie. Fred Olsen Express oferuje 1 routes, Corralejo do Playa Blanca ktora operuje 12 razy dziennie. Lineas Maritimas Romero oferuje 1 routes, Corralejo do Playa Blanca ktora operuje 4 razy dziennie.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Fuerteventura do Lanzarote zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Fuerteventura do Lanzarote

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Fuerteventura do Lanzarote

Fuerteventura - przewodnik:

Fuerteventura, najstarsza z Wysp Kanaryjskich, znajduje się na wschodzie archipelagu, od wybrzeży Afryki dzieli ją jedynie 120 kilometrów. Wyspa ma średnio 3000 godzin słońca rocznie.

Fuerteventura zaskakuje różnorodnością – znajdziemy tu zarówno złociste plaże, tereny pustynne, jak i skaliste wybrzeże oraz… wulkany.

Od 2009 roku mająca status rezerwatu biosfery UNESCO, wyspa może pochwalić się najdłuższą linią brzegową.

Lanzarote - przewodnik:

Lanzarote jest czwartą co do wielkości wyspą na Wyspach Kanaryjskich w Hiszpanii.

Położona 70 mil od Afryki Północnej Lanzarote ma łagodny klimat, co czyni ją popularną wśrod turystów przez cały rok.

Na Lanzarote można popłynąć promem z głównego lądu Hiszpanii. Podróż statkiem jest długa i przyjemna

Lanzarote na dobre połączenia promowe z innymi Wyspami Kanaryjskimi jak Gran Canaria, Teneryfa, La Palma. Najkrótsza przeprawa promowa jest na sąsiednią Fuerteventura.