Prom Corralejo do Playa Blanca

Trasa promowa Corralejo Playa Blanca łączy Fuerteventura z Lanzarote i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Naviera Armas obsluguje swoje polaczenia do 6 razy dzien, Fred Olsen Express 7 razy dzien & Lineas Maritimas Romero posiada polaczenia do 7 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 20 połączeń promowych dzien na trasie Corralejo Playa Blanca pomiędzy Fuerteventura i Lanzarote.

Przewoźnicy Promowi - Corralejo - Playa Blanca

Średnia cena promu Corralejo Playa Blanca

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Corralejo Playa Blanca to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Corralejo - Playa Blanca

 • "podróż promem"

  Szybka i sprawna odprawa, punktualność, super obsługa ale bardzo drogi bilet.

  Slawomir płynął na trasie Corralejo Playa Blanca z Fred Olsen Express na statku Bocayna Express

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Corralejo -> Playa Blanca z Lineas Maritimas Romer"

  Sprawnie i punktualnie. Polecam!

  Opinia anonimowa płynął na trasie Corralejo Playa Blanca z Lineas Maritimas Romero

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Recenzja"

  Wszystko było Ok

  Michał płynął na trasie Corralejo Playa Blanca z Lineas Maritimas Romero

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Corralejo - Playa Blanca"

  Szybko i terminowo. Polecam

  Paweł Marciniak płynął na trasie Corralejo Playa Blanca z Lineas Maritimas Romero

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Corralejo - Przewodnik

Corralejo to miasto i nadmorski kurort na wyspie Fuerteventura, jednej z Wysp Kanaryjskich. Miasto położone jest na północnym krańcu wyspy z widokiem na małą wysepkę Lobos. Miasto ma około 3 km kw., co sprawia, że największym ośrodkiem wypoczynkowym na wyspie. Chociaż Corralejo zachowało swój urok wioski rybackiej, która pozostaje w sercu miasta, to obecnie posiada deptak wzdłuż nabrzeża, wypełniony barami, kawiarniami i restauracjami dla zwiedzających.

Główną atrakcją turystyczną Corralejo są jego plaże. Istnieje około 11 km plaż, które rozpoczynają się na obrzeżach miasta, i wszystkie otoczone są czystymi błękitnymi wodami.

Corralejo Port posiada dwa porty promowe, przystań i opcje wycieczkowe jak przejazd łodzią ze szklanym dnem, wędkarstwo morskie i wynajem jet ski. Port ma regularne połączenia promowe na Wyspę Lanzarote.

Playa Blanca - Przewodnik

Playa Blanca jest głównym ośrodkiem na hiszpańskiej wyspie Lanzarote, jednej z Wysp Kanaryjskich. Playa Blanca znana jest z szerokiego wyboru sklepów i restauracji, z najbardziej znaczącymi wzdłuż ulicy Calle Limones, wzdłuż promenady w Centrum Papagayo. Linia brzegowa wokół Playa Blanca jest jedną dużą zatoką, która ma około 9 km szerokości, która jest następnie podzielona na trzy mniejsze zatoki. Z wschodu do zachodu to Playa Dorada, Playa Blanca oraz Playa Flamingo. Plaże w okolicach Playa Blanca są chronione i idealnie nadają się do pływania i opalania.

Marina Rubicon znajduje się około 15 minut spacerem od samego miasta. To dwa razy w tygodniu ma rynków, w środy i soboty (zarówno w godzinach porannych). Towary sprzedawane zakres od rzemiosła prezenty dla lokalnych win. Około 200 metrów na wschód od Marina Rubicon, Castillo de las Coloradas stoi na przylądek Punta del Aquila. Ta strażnica została wybudowana w latach 1741 i 1744 i oferuje dobrą ochronę przez jego solidnej konstrukcji i kołowym poprzez zwodzony. Jego dzwon zabrzmiał ostrzec, że piraci byli zbliża się do wybrzeża.

Usługi promowe działające od miasta małego portu odplywaja do Fuerteventura, z wielu rejsów dziennie.