Corralejo do Playa Blanca Prom

Corralejo Playa Blanca trasa promowa laczy Fuerteventura z Lanzarote i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Naviera Armas obsluguje swoje polaczenia do 6 razy dzien, Fred Olsen Express 7 razy dzien & Lineas Maritimas Romero posiada polaczenia do 4 razy dzien.


Istnieje polaczenie 17 przeplyniec dzien na polaczeniu Corralejo Playa Blanca pomiedzy Fuerteventura i Lanzarote oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Corralejo - Playa Blanca Armatorzy Promowi

 • Naviera Armas
  • 6 Przeprawy Dziennie 35 min
  • Uzyskaj cenę
 • Fred Olsen Express
  • 7 Przeprawy Dziennie 25 min
  • Uzyskaj cenę
 • Lineas Maritimas Romero
  • 4 Przeprawy Dziennie 45 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Corralejo Playa Blanca

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Corralejo Playa Blanca to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Corralejo - Playa Blanca Prom

 • "Recenzja"

  Wszystko było Ok

  Michał płynął na trasie Corralejo Playa Blanca z Lineas Maritimas Romero

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Corralejo - Playa Blanca"

  Szybko i terminowo. Polecam

  Paweł Marciniak płynął na trasie Corralejo Playa Blanca z Lineas Maritimas Romero

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Z Fuerteventura na Lanzarote"

  Podróż w obie strony przebiegała super. Cały proces od początku rezerwacji na stronie internetowej po realizację rezerwacji przebiegał bez zastrzeżeń. Polecam linie Armas

  Szymon płynął na trasie Corralejo Playa Blanca z Naviera Armas

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia o podróżny promem samochodowym z Corralejo do playa Blanca i z powrotem"

  przejazd był komfortowy. Punktualność, pomoc w prawidłowym ustawieniu pojazdu, możliwość wyboru miejsca na promie, w miejscu zabezpieczonym od wiatru lub na pokładzie odkrytym z powodu widoków i robienia zdjęć bez zarzutu. Firma godna polecenia Cateringu. nie mogę ocenić bo ze względu na krótki czas rejsu nie korzystaliśmy

  Andrzej płynął na trasie Corralejo Playa Blanca z Naviera Armas

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Corralejo Przewodnik

Corralejo to miasto i nadmorski kurort na wyspie Fuerteventura, jednej z Wysp Kanaryjskich. Miasto jest polozone na polnocnym krancu wyspy z widokiem na mala wysepke Lobos. Miasto ma okolo 3 km kw., co sprawia, ze najwiekszym osrodkiem wypoczynkowym na wyspie. Chociaz miasto zachowalo swoj urok wioski rybackiej, ktora pozostaje w sercu miasta, ma obecnie deptak wzdluz nabrzeza, wypelniony barami, kawiarniami i restauracjia dla zwiedzajacych.

Glowna atrakcja turystyczna tego miasta sa jego plaze. Istnieje okolo 11 km plaz, ktore rozpoczynaja sie na obrzezach miasta, I wszystkie prowadza do czystej nwody o odcieniu niebieskim.

Corralejo Port posiada dwa porty promowe, przystan i rozne opcje wycieczkowe lodzia ze szklanym dnem, wedkarstwo morskie i wynajem jet ski. Port ma regularne polaczenia promowe na Lanzarote.

Playa Blanca Przewodnik

Playa Blanca jest głównym ośrodkiem na hiszpańskiej wyspie Lanzarote, jednej z Wysp Kanaryjskich. Playa Blanca znana jest z szerokiego wyboru sklepów i restauracji, z najbardziej znaczącymi wzdłuż ulicy Calle Limones, wzdloz promenady w Centrum Papagayo. Linia brzegowa wokół Playa Blanca jest jedna duża zatoka, która ma około 9 km szerokości, która jest następnie podzielone na trzy mniejsze, ale wciąż dużym, zatok. Z wschodu do zachodu to Playa Dorada, Playa Blanca oraz Playa Flamingo. Ten podstawowy geografia oznacza, że plaże w okolicach Playa Blanca są chronione i idealnie nadaje się do pływania i opalania.

Marina Rubicon znajduje się około 15 minut spacerem od samego miasta. To dwa razy w tygodniu ma rynków, w środy i soboty (zarówno w godzinach porannych). Towary sprzedawane zakres od rzemiosła prezenty dla lokalnych win. Około 200 metrów na wschód od Marina Rubicon, Castillo de las Coloradas stoi na przylądek Punta del Aquila. Ta strażnica została wybudowana w latach 1741 i 1744 i oferuje dobrą ochronę przez jego solidnej konstrukcji i kołowym poprzez zwodzony. Jego dzwon zabrzmiał ostrzec, że piraci byli zbliża się do wybrzeża.

Usługi promowe działające od miasta małego portu odplywaja do Fuerteventura, z wielu rejsów dziennie.