Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Corralejo?

  • Corralejo - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Corralejo przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Corralejo - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Corralejo - Rozkłady

Corralejo - Przewodnik

Corralejo - Przewodnik

Corralejo to miasto położone w najbardziej na północ wysuniętej części wyspy Fuerteventura, w miejscowości La Oliva, na Wyspach Kanaryjskich (Hiszpania). Jest to jeden z najbardziej popularnych kurortów na wyspie. Apartamenty wyrastają każdego roku aby poradzić sobie z popytem, a Corralejo, niegdyś mała wioska rybacka, obecnie rozrosła się do tętniącego życiem miasta. Na szczęście, Corralejo udało się zachować swój pierwotny urok i atmosferę, i nadal znajdują się tam białe piaszczyste plaże, gdzie można rozkoszować się promieniami słońca kanaryjskiego. Większość sklepów, barów i restauracji jest przy głównej ulicy, która prowadzi w dół przez plac muzyki i do portu.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.