Ferry Isla De Lobos
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Ferry Isla De Lobos

Ferry Isla de Lobos jest firmą transportu pasażerskiego na Wyspach Kanaryjskich, która zapewnia promy z Corralejo do Isla de Lobos Natural Park od 1970 roku. Ten prom z Fuerteventury trwa około 20 minut i odpływa z Corralejo Pier do 3 razy każdego dnia.

Ten operator posiada 2 statki o nazwie Isla de Lobos i Vision Submarina. Isla de Lobos może przewieźć dużą liczbę pasażerów w jednej podróży i oferuje szybką, niezawodną usługę. Vision Submarina jest promem ze szklanym dnem, gdzie pasażerowie mogą odbyć podróż łodzią na Isla de Lobos, jednocześnie podziwiając podwodny widok na pokładzie. Oba statki są obsługiwane przez załogi z wieloletnim doświadczeniem morskim.

Zobacz Ferry Isla De Lobos,ceny i rozkłady jazdy, bilety Ferry Isla De Lobos z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Ferry Isla De Lobos z alternatywnymi firmami promowymi.

Ferry Isla De Lobos routes and ports

Alternatywne firmy i trasy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.