COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Corralejo - Lobos jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Fuerteventura do Lobos Wyspa.

Przewoźnicy Promowi - Corralejo - Lobos

    • 5 Sailings Daily 15 min
    • Get price

Prom Corralejo do Lobos

Corralejo Lobos polaczenie laczy Fuerteventura z Lobos Wyspa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Nortour. Polaczenie odbywa sie do 35 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Corralejo Lobos zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Corralejo - Przewodnik

Corralejo to miasto i nadmorski kurort na wyspie Fuerteventura, jednej z Wysp Kanaryjskich. Miasto położone jest na północnym krańcu wyspy z widokiem na małą wysepkę Lobos. Miasto ma około 3 km kw., co sprawia, że największym ośrodkiem wypoczynkowym na wyspie. Chociaż Corralejo zachowało swój urok wioski rybackiej, która pozostaje w sercu miasta, to obecnie posiada deptak wzdłuż nabrzeża, wypełniony barami, kawiarniami i restauracjami dla zwiedzających.

Główną atrakcją turystyczną Corralejo są jego plaże. Istnieje około 11 km plaż, które rozpoczynają się na obrzeżach miasta, i wszystkie otoczone są czystymi błękitnymi wodami.

Corralejo Port posiada dwa porty promowe, przystań i opcje wycieczkowe jak przejazd łodzią ze szklanym dnem, wędkarstwo morskie i wynajem jet ski. Port ma regularne połączenia promowe na Wyspę Lanzarote.