Prom Corralejo do Lobos

Corralejo Lobos polaczenie laczy Fuerteventura z Lobos Wyspa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Nortour. Polaczenie odbywa sie do 28 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Corralejo Lobos zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Corralejo - Lobos

Średnia cena promu Corralejo Lobos

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Corralejo - Przewodnik

Corralejo to miasto i nadmorski kurort na wyspie Fuerteventura, jednej z Wysp Kanaryjskich. Miasto położone jest na północnym krańcu wyspy z widokiem na małą wysepkę Lobos. Miasto ma około 3 km kw., co sprawia, że największym ośrodkiem wypoczynkowym na wyspie. Chociaż Corralejo zachowało swój urok wioski rybackiej, która pozostaje w sercu miasta, to obecnie posiada deptak wzdłuż nabrzeża, wypełniony barami, kawiarniami i restauracjami dla zwiedzających.

Główną atrakcją turystyczną Corralejo są jego plaże. Istnieje około 11 km plaż, które rozpoczynają się na obrzeżach miasta, i wszystkie otoczone są czystymi błękitnymi wodami.

Corralejo Port posiada dwa porty promowe, przystań i opcje wycieczkowe jak przejazd łodzią ze szklanym dnem, wędkarstwo morskie i wynajem jet ski. Port ma regularne połączenia promowe na Wyspę Lanzarote.