Naviera Nortour
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Naviera Nortour

Naviera Nortour oferuje przeprawy pomiędzy małą Wyspą Lobos a Fuertaventura na Kanarach.

Znajduje sie tylko dwa kilometry na polnoc od wyspy Fuerteventura, przejscie na wyspe Lobos trwa tylko pietnascie minut od portu w Corralejo i biegnie dziala codziennie, przez caly rok, a w ciagu dnia.

Rejsy sa obslugiwane przez Barco Majorero, ktory moze przewiesz do 150 pasazerow i posiada szklana podlage, oferujsc wspanialy widok na podczas podrozy. Wyspa Lobos jest bardzo popularna do nurkowania. Dzieki krystalicznie czystej wodzie bedzie mozna poczuc sie jak na Karaibach, ale zaledwie kilka mil od wyspy Fuerteventura!

W ramach podrozy mozna przejsc do wulkanu, aby cieszyc sie zapierajacymi dech w piersiach widokami. Jest tez restauracja na wyspie, dzieki czemu mozna zrobic sobie przerwe i kupic napoje po przejazdzce.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Naviera Nortour harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatywne firmy i trasy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.