Prom Lobos do Corralejo

Lobos Corralejo polaczenie laczy Lobos Wyspa z Fuerteventura. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Nortour. Polaczenie odbywa sie do 42 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Lobos Corralejo zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Lobos - Corralejo

Średnia cena promu Lobos Corralejo

Pokazane ceny reprezentują średnią cenę za bilet w jedna stronę zapłaconą przez naszych klientów na tej trasie. Ceny podane są od osoby.

Corralejo - Przewodnik

Miasto i kurort Corralejo znajduje się na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura, która jest jedną z Wysp Kanaryjskich. Miasto ma około 3 km kw., w obszarze, który sprawia, że jest największym ośrodkiem wypoczynkowym na wyspie, i znajduje się na północnym krańcu wyspy Fuerteventura, z widokiem na małą wysepkę Lobos. Miasto ma długą promenadę wzdłuż linii brzegowej, która ma wiele barów, kawiarni i restauracji dla zwiedzających. Pomimo nowoczesnych dodatków do miasta, udało się zachować niektóre z jego uroku małej wioski rybackiej.

Corralejo ma około 11 kilometrów plaż, które rozpoczynają się na obrzeżach miasta. To właśnie te plaże i krystalicznie czystej wody przyciąga wielu turystów do miasta.

Port w Corralejo posiada dwa porty promowe, przystań i różne opcje wycieczek z łodzi z oszklonym dnem, wędkarstwo morskie i wynajem jet ski. Istnieją dwie kasy biletowe i kawiarnia. Z portu sa regularne połączenia promowe na Lanzarote.