Prom Huelva do Arrecife

Huelva Arrecife polaczenie laczy Hiszpania z Lanzarote. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, FRS VI. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 27 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Huelva Arrecife zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Huelva - Arrecife

  • FRS VI
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 27 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Huelva Arrecife

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Huelva Arrecife to samochod + 1 pasażer.

Huelva - Przewodnik

Miasto Huelva znajduje się w południowo-zachodniej Hiszpanii i jest stolicą prowincji Huelva w autonomicznym regionie Andaluzji. Miasto leży nad Zatoką Kadyksu, u zbiegu rzek Odiel i Tinto. Miasto może prześledzić jego historię z powrotem do 3000 pne. Wiele rzymskich pozostałości znaleziono w mieście, które jest świadectwem mennicy, która znajdowała się w mieście. Jest wiele rzeczy do zobaczenia i do zrobienia w mieście i okolicy, w tym różnych miejsc laczacych do Krzysztofa Kolumba. Atrakcje kulturalne Huelva obejmują również barokowa architekture w obszarze Condado. Jednym z najważniejszych uroczystości jest Pielgrzymka El Rocío, zadeklarowanego International Tourist Interest.

Prom w Huelva znajduje się na zewnątrz i jest dostępny za pośrednictwem bezpłatnego autobusu, który zabiera turystów z portu do centrum miasta Huelva w dniu przyjazdu, i z powrotem.

Arrecife - Przewodnik

Miasto Arrecife znajduje sie na wyspie Lanzarote, jednej z Wysp Kanaryjskich.Miasto, ktore ma port, polozone jest na wschodnim wybrzezu wyspy. Arrecife to tetniace zyciem, kosmopolityczne miasto, pelne kultury i historii.Nazwa pochodzi od hiszpanskiego dla rafy i odnosi sie do skal wulkanicznych, ktore znajduja sie na morzu. Arrecife rozpoczal zycie jako mala wioska rybacka w 15 wieku, w koncu stajac się stolica wyspy w 1852. Dzisiaj jest znany jako raj dla milosnikow zakupow! Z ulic z butikami, wysokiej klasy sklepow detalicznych sprzedających markowe etykiety. Wiele osob odwiedza Arrecife do swoich nieskonczonych mozliwości handlowych. Arrecife posiada rowniez wlasna plazę, Playa del Reducto, ze zlotym piaskiem I spokojnymi wodami.Piekny deptak prowadzi do drugiej plazy miasta, Playa del Cable, ktora jest okolo 2 km na zachod.

Promy z portu zazwyczaj odchodza do innych wysp na Wyspach Kanaryjskich, a takze do innych miejsc w Europie i na kontynencie Afryki.