Huelva
Arrecife
Promy do Lanzarote
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Huelva Arrecife

Huelva Arrecife polaczenie laczy Hiszpania z Lanzarote. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 27 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Huelva Arrecife zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Huelva do Arrecife - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Hiszpania na Lanzarote.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Huelva do Arrecife?

Czas przeprawy promowej z Huelva do Arrecife wynosi około 27h 30m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Huelva do Arrecife i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Huelva do Arrecife?

Cena promu z Huelva do Arrecife może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Huelva do Arrecife wynosi 839 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Huelva a Arrecife?

Jest 1 operator promowy dla Huelva do Arrecife i jest to
  • Naviera Armas

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Huelva do Arrecife?

Zarezerwuj promy z Huelva do Arrecife poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Huelva do Arrecife?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Huelva do Arrecife z
  • Naviera Armas

Czy można zabrać samochód na prom z Huelva do Arrecife?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Huelva do Arrecife z
  • Naviera Armas

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Huelva do Arrecife?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Arrecife od Huelva?

Odległość pomiędzy Huelva a Arrecife wynosi około 626 mil morskich.

Huelva - Przewodnik

Miasto Huelva znajduje się w południowo-zachodniej Hiszpanii i jest stolicą prowincji Huelva w autonomicznym regionie Andaluzji. Miasto leży nad Zatoką Kadyksu, u zbiegu rzek Odiel i Tinto. Miasto może prześledzić jego historię z powrotem do 3000 pne. Wiele rzymskich pozostałości znaleziono w mieście, które jest świadectwem mennicy, która znajdowała się w mieście. Jest wiele rzeczy do zobaczenia i do zrobienia w mieście i okolicy, w tym różnych miejsc laczacych do Krzysztofa Kolumba. Atrakcje kulturalne Huelva obejmują również barokowa architekture w obszarze Condado. Jednym z najważniejszych uroczystości jest Pielgrzymka El Rocío, zadeklarowanego International Tourist Interest.

Prom w Huelva znajduje się na zewnątrz i jest dostępny za pośrednictwem bezpłatnego autobusu, który zabiera turystów z portu do centrum miasta Huelva w dniu przyjazdu, i z powrotem.


Arrecife - Przewodnik

Miasto Arrecife znajduje się na wyspie Lanzarote, jednej z Wysp Kanaryjskich.Miasto, ktore ma port, położone jest na wschodnim wybrzeżu wyspy. Arrecife to tetniace zyciem, kosmopolityczne miasto, pełne kultury i historii. Nazwa pochodzi od hiszpańskiego dla rafy i odnosi się do skał wulkanicznych, ktore znajduja sie na morzu. Arrecife rozpoczął życie jako mala wioska rybacka w 15 wieku, w końcu stając się stolica wyspy w 1852. Dzisiaj jest znany jako raj dla miłośników zakupów! Z ulic z butikami, wysokiej klasy sklepów detalicznych sprzedających markowe etykiety. Wiele osób odwiedza Arrecife do swoich nieskończonych możliwości handlowych. Arrecife posiada również własną plażę, Playa del Reducto, ze złotym piaskiem I spokojnymi wodami. Piękny deptak prowadzi do drugiej plaży miasta, Playa del Cable, która jest około 2 km na zachód.

Promy z portu zazwyczaj odchodzą do innych wysp na Wyspach Kanaryjskich, a także do innych miejsc w Europie i na kontynencie Afryki.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.