Gran Canaria

Porownaj promy z Gran Canaria do Lanzarote

Obecnie jest jedna trasa łącząca Gran Canaria i Lanzarote operowana przez 1 firma promowa - Naviera Armas. Połączenie z Las Palmas do Arrecife obsługuje tygodniowo z planowanym czasem rejsu od około 5 godzina 0 minuta.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Gran Canaria Lanzarote na trasie Las Palmas - Arrecife zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Gran Canaria do Lanzarote

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Gran Canaria do Lanzarote

Gran Canaria - przewodnik:

Gran Canaria to jedna z wysp w archipelagu Kanarów usytuowana na Oceanie Atlantyckim, tuż obok północno-zachodniego wybrzeża Afryki. Terytorialnie przynależy do Hiszpanii. Razem z wyspami Lanzarote i Fuerteventura tworzy prowincję Las Palmas. Stolicą wyspy jest miasto Las Palmas de Gran Canaria. Wyspa zajmuje centralne miejsce w archipelagu kanaryjskim i jest usytuowana pomiędzy Teneryfą a Fuerteventurą.

Gran Canaria znana jest jako "miniaturowy kontynent" ze względu na zróżnicowany klimat i różnorodność krajobrazów, które można zaobserwować przechadzając się piaszczystymi plażami, pokrytymi zielenią wąwozami lub spacerując po malowniczych, pełnych uroku wioskach.

Klimat Gran Canaria sprawia, że jest ona spełnieniem marzeń niejednego plażowicza.

Lanzarote - przewodnik:

Lanzarote jest czwartą co do wielkości wyspą na Wyspach Kanaryjskich w Hiszpanii.

Położona 70 mil od Afryki Północnej Lanzarote ma łagodny klimat, co czyni ją popularną wśrod turystów przez cały rok.

Na Lanzarote można popłynąć promem z głównego lądu Hiszpanii. Podróż statkiem jest długa i przyjemna

Lanzarote na dobre połączenia promowe z innymi Wyspami Kanaryjskimi jak Gran Canaria, Teneryfa, La Palma. Najkrótsza przeprawa promowa jest na sąsiednią Fuerteventura.