Las Palmas do Arrecife Prom

Las Palmas Arrecife trasa promowa laczy Gran Canaria z Lanzarote i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Trasmediterranea obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 9 godziny 30 minuty gdy Naviera Armas serwis operuje do 6 razy w tygodniu trwajacym od 5 godz.

To daje 7 przeplyniecia tydzien na trasie Las Palmas Arrecife pomiedzy Gran Canaria i Lanzarote. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Las Palmas - Arrecife Armatorzy Promowi

  • Trasmediterranea
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 9 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Naviera Armas
    • 6 przeprawy w tygodniu 5 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Las Palmas Arrecife

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Las Palmas Arrecife to samochod + 2 pasazerów.

Las Palmas Przewodnik

Las Palmas, oficjalnie nazwany Las Palmas de Gran Canaria, jest miastem i stolica na hiszpańskiej wyspie Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich. Miasto jest około 150 km od wybrzeża Afryki i znajduje się w północno wschodniej części wyspy Gran Canaria. Klimat miasta, ciepłe, suche lata i zimy, które nie są zbyt zimno, sprawiaja, ze jest to popularne miejsce dla turystów.

Miasto zostało założone w 1478 przez Juan Rejon i posiada wiele rzeczy do zobaczenia i do zrobienia w tym wybór teatru, kina, opery, koncerty, muzea i galerie. Dwa najbardziej popularne wydarzeń kulturalne odbywają się w mieście to Festiwal Muzyczny Wysp Kanaryjskich i Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Do najważniejszych zabytków w mieście można zaliczyc Vegueta czesc miasta, gdzie niektóre budynki stoją od 500 lat. Należą do nich kaplica San Antonio Abad, Plaza de Santa Ana, która graniczy z Casas Consistoriales, Casa Regental, w Obispado i Katedra św Ana.

Las Palmas jest głównym port promem na wyspie. Ponieważ wyspa jest w środku archipelagu, Las Palmas prom zapewnia połączenia do kilku wysp (Fuerteventura, Lanzarote, La Palma, Teneryfa), a także na południu Hiszpanii (Huelva i Kadyks).

Arrecife Przewodnik

Miasto Arrecife znajduje sie na wyspie Lanzarote, jednej z Wysp Kanaryjskich.Miasto, ktore ma port, polozone jest na wschodnim wybrzezu wyspy. Arrecife to tetniace zyciem, kosmopolityczne miasto, pelne kultury i historii.Nazwa pochodzi od hiszpanskiego dla rafy i odnosi sie do skal wulkanicznych, ktore znajduja sie na morzu. Arrecife rozpoczal zycie jako mala wioska rybacka w 15 wieku, w koncu stajac się stolica wyspy w 1852. Dzisiaj jest znany jako raj dla milosnikow zakupow! Z ulic z butikami, wysokiej klasy sklepow detalicznych sprzedających markowe etykiety. Wiele osob odwiedza Arrecife do swoich nieskonczonych mozliwości handlowych. Arrecife posiada rowniez wlasna plazę, Playa del Reducto, ze zlotym piaskiem I spokojnymi wodami.Piekny deptak prowadzi do drugiej plazy miasta, Playa del Cable, ktora jest okolo 2 km na zachod.

Promy z portu zazwyczaj odchodza do innych wysp na Wyspach Kanaryjskich, a takze do innych miejsc w Europie i na kontynencie Afryki.