COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Biosfera Express

Biosfera Express jest rodzinną firmą z siedzibą na wyspie La Graciosa, należącej do archipelagu Wysp Kanaryjskich u zachodniego wybrzeża Afryki, zapewniającą częste przeprawy promowe do i z Orzoli na północnym wybrzeżu wyspy Lanzarote.

Ich flota składa się z szybkich katamaranów na pokładzie których znajdziesz wykwalifikowany personel, który zawsze dba o wygodę i bezpieczeństwo pasażerów.

Ich statki mogą przewozić do 250 osób i dysponują przestronną strefą dla pasażerów. Znajdziesz tam również doskonale wyposażone toalety, bary oraz sprzęt muzyczny. Co więcej, na pokładzie promu " Cap Menorca" możesz podziwiać wspaniałe widoki na morze delektując się jednocześnie pysznymi owocami morza.

Biosfera Express od dawna związana jest z sektorem rybołówstwa i posiada długoletnie doświadczenie w sektorze żeglarskim, tak więc podróżując z nimi możesz być pewien, że jesteś w dobrych rękach.

Z directferries.pl można znaleźć Biosfera Express rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Biosfera Express bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Biosfera Express z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Biosfera Express

Wszystkie trasy Biosfera Express

Alternatywne firmy i trasy