Biosfera Express
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Biosfera Express

Biosfera Express jest rodzinną firmą z siedzibą na wyspie La Graciosa, należącej do archipelagu Wysp Kanaryjskich u zachodniego wybrzeża Afryki, zapewniającą częste przeprawy promowe do i z Orzoli na północnym wybrzeżu wyspy Lanzarote.

Ich flota składa się z szybkich katamaranów na pokładzie których znajdziesz wykwalifikowany personel, który zawsze dba o wygodę i bezpieczeństwo pasażerów.

Ich statki mogą przewozić do 250 osób i dysponują przestronną strefą dla pasażerów. Znajdziesz tam również doskonale wyposażone toalety, bary oraz sprzęt muzyczny. Co więcej, na pokładzie promu " Cap Menorca" możesz podziwiać wspaniałe widoki na morze delektując się jednocześnie pysznymi owocami morza.

Biosfera Express od dawna związana jest z sektorem rybołówstwa i posiada długoletnie doświadczenie w sektorze żeglarskim, tak więc podróżując z nimi możesz być pewien, że jesteś w dobrych rękach.

Z directferries.pl można znaleźć Biosfera Express rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Biosfera Express bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Biosfera Express z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Biosfera Express

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatywne firmy i trasy

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.