Los Cristianos do San Sebastian de la Gomera Prom

Los Cristianos San Sebastian de la Gomera trasa promowa laczy Teneryfa z La Gomera i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Naviera Armas obsluguje do 14 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina gdy Fred Olsen Express serwis operuje do 3 razy dziennie trwajacym od 50 min.

To daje 35 przeplyniecia tydzien na trasie Los Cristianos San Sebastian de la Gomera pomiedzy Teneryfa i La Gomera. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Los Cristianos - San Sebastian de la Gomera Armatorzy Promowi

  • Naviera Armas
    • 14 przeprawy w tygodniu 1 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Fred Olsen Express
    • 3 Przeprawy Dziennie 50 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Los Cristianos San Sebastian de la Gomera

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Los Cristianos San Sebastian de la Gomera to samochod + 2 pasazerów.

Los Cristianos Przewodnik

Hiszpańskie miasto i port w Los Cristianos znajduje się na Wyspie Kanaryjskiej - Teneryfie. Centrum miasta Los Cristianos jest wokół zatoki, ale stopniowo rozszerza sie głąb lądu. Istnieje wiele starszych budynkow, które pozostaly w mieście, które poprzedzają wzrost turystyki, która rozpoczęła się w pod koniec 20 wieku. Miasto posiada dwie plaże, z czarnym wulkanicznym piaskiem i kilka barów, restauracji i klubów, które odpowiadają do wzrostu liczby turystów. W obszarze promenady miasta, z dala od plaż, znajduje się wiele sklepów, w tym butiki, projektantów mody i wiele innych miejsc, aby moc się targować.

Wzdluz promenady na zachód, Los Cristianos stopniowo wtapia sie w Playa de las Americas, która ma reputację bycia stolicą impreza Teneryfy. To dlatego, że ma wiele klubów nocnych i barów, ale również doskonały wybór sklepów. Dla spokojniejszy sposób spędzenia czasu, promem na wyspę La Gomera, gdzie zwiedzający znajdą lasy deszczowe, czekające na odkrycie. Przeplyniecie do La Gomera trwa około 70 minut.

Z miejskiego portu, promy mogą być zabrane do Valverde, San Sebastian de la Gomera i Santa Cruz de La Palma.

San Sebastian de la Gomera Przewodnik

Wyspy San Nicolas leży w Archipelagu Isole Tremiti na morzu Adriatyckim. Istnieje 5 wysp w Archipelagu: San Domino, Mikołaja, Cretaccio, Capraia i Pianosa, Jak i zbiorowo, Wyspy tworzą gminę Prowincji Włoch Foggia i Wchodzi w Parku Narodowego Gargano Skład. Na wyspach mozna datować JEGO Historie z powrotem zrób epoki Żelaza, jednak w średniowieczu archipelag rządzonych przez opactwa Santa Maria Mare ("Święta maryjo na morzu") na San Nicola Wyspie, najwyraźniej założył tu w 9 Wieku przez benedyktyńskich Mnichów z Monte Cassino.Wyspa żart rowniez wykorzystywane zrobić przetrzymywania Więźniów Politycznych wag okresie reżimu faszystowskiego Mussoliniego. Today, Wyspy SĄ ważnym miejscem turystycznym wzgledu na ZE Ich krystalicznie czystych wodach ciepłych. San Nicola, Gdzie Większość Ludności żyje i żart miejscem, mnich imieniem Gdzie klasztoru został pochowany Nicolo. Legenda głosi, že za każdym Razem ktos próbował przenieść JEGO Ciało z wyspy, gwałtowna burza wybuchnie, uniemożliwiając nawigację po Wyspie.