Playa Blanca do Corralejo Prom

Playa Blanca Corralejo trasa promowa laczy Lanzarote z Fuerteventura i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Naviera Armas obsluguje swoje polaczenia do 6 razy dzien, Fred Olsen Express 7 razy dzien & Lineas Maritimas Romero posiada polaczenia do 4 razy dzien.


Istnieje polaczenie 17 przeplyniec dzien na polaczeniu Playa Blanca Corralejo pomiedzy Lanzarote i Fuerteventura oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Playa Blanca - Corralejo Armatorzy Promowi

 • Naviera Armas
  • 6 Przeprawy Dziennie 35 min
  • Uzyskaj cenę
 • Fred Olsen Express
  • 7 Przeprawy Dziennie 25 min
  • Uzyskaj cenę
 • Lineas Maritimas Romero
  • 4 Przeprawy Dziennie 45 min
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Playa Blanca Corralejo

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Playa Blanca Corralejo to samochod i 2 pasazerów.

Playa Blanca Przewodnik

Playa Blanca ("White Beach") to miasto położone na hiszpańskiej wyspie Lanzarote. Miasto jest najbardziej wysuniętym na południe miastem na wyspie i jest około 45 km od lotniska. Mała wioska rybacka, w ostatnich latach Playa Blanca stała się drugim najpopularniejszym kurortem na wyspie Lanzarote. Ośrodek rozciąga się na zachód od słynnych plaż Papagayo w Las Coloradas aż do Faro Park i latarni morskiej Faro de Pechiguera. Poza centrum miasta, ośrodek sklada się głównie z bungalow i willi rozwoju, wraz z kilkoma dużymi, luksusowymi hotelami.

Linia brzegowa w okolicy Playa Blanca jest w zasadzie jedna duża, szeroka zatoka, która jest następnie podzielona na trzy mniejsze, ale nadal duże, zatoki. Od wschodu do zachodu sa Playa Dorada, Playa Blanca oraz Playa Flamingo. Dzieki zatoka, plaże w okolicach Playa Blanca są chronione i idealne do pływania i opalania.

Promy odplywaja do Fuerteventura, z wieloma rejsami dziennie.

Corralejo Przewodnik

Miasto i kurort Corralejo znajduje się na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura, która jest jedną z Wysp Kanaryjskich. Miasto ma około 3 km kw., w obszarze, który sprawia, że jest największym ośrodkiem wypoczynkowym na wyspie, i znajduje się na północnym krańcu wyspy Fuerteventura, z widokiem na małą wysepkę Lobos. Miasto ma długą promenadę wzdłuż linii brzegowej, która ma wiele barów, kawiarni i restauracji dla zwiedzających. Pomimo nowoczesnych dodatków do miasta, udało się zachować niektóre z jego uroku małej wioski rybackiej.

Corralejo ma około 11 kilometrów plaż, które rozpoczynają się na obrzeżach miasta. To właśnie te plaże i krystalicznie czystej wody przyciąga wielu turystów do miasta.

Port w Corralejo posiada dwa porty promowe, przystań i różne opcje wycieczek z łodzi z oszklonym dnem, wędkarstwo morskie i wynajem jet ski. Istnieją dwie kasy biletowe i kawiarnia. Z portu sa regularne połączenia promowe na Lanzarote.