Prom Playa Blanca do Corralejo

Trasa promowa Playa Blanca Corralejo łączy Lanzarote z Fuerteventura i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Naviera Armas obsługuje swoje połączenia do 5 razy dzien, Fred Olsen Express 6 razy dzien & Lineas Maritimas Romero posiada polaczenia do 4 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 15 połączeń promowych dzien na trasie Playa Blanca Corralejo pomiędzy Lanzarote i Fuerteventura.

Przewoźnicy Promowi - Playa Blanca - Corralejo

Średnia cena promu Playa Blanca Corralejo

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Playa Blanca Corralejo to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Playa Blanca - Corralejo

 • "Mariusz z Polski"

  Podróż została przeprowadzona w sposób profesjonalny. Polecam przewoźnika.

  Agnieszka płynął na trasie Playa Blanca Corralejo z Fred Olsen Express na statku Bocayna Express

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Urlop"

  Szybko i sprawnie

  Anna płynął na trasie Playa Blanca Corralejo z Lineas Maritimas Romero

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Opinia za podróż "

  Polecam uslugi Fred.Olsen Express

  Paweł płynął na trasie Playa Blanca Corralejo z Fred Olsen Express na statku Bocayna Express

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "w miare szybki sierodek transportu miedzy wyspami"

  Podroz trwa okolo 30-40 minut jest otwarty poklad i zamkniety poklad na gorsza pogode. Polecam

  Krystian płynął na trasie Playa Blanca Corralejo z Lineas Maritimas Romero

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Playa Blanca - Przewodnik

Playa Blanca ("White Beach") to miasto położone na hiszpańskiej wyspie Lanzarote. Miasto jest najbardziej wysuniętym na południe miastem na wyspie i jest około 45 km od lotniska. Mała wioska rybacka, w ostatnich latach Playa Blanca stała się drugim najpopularniejszym kurortem na wyspie Lanzarote. Ośrodek rozciąga się na zachód od słynnych plaż Papagayo w Las Coloradas aż do Faro Park i latarni morskiej Faro de Pechiguera. Poza centrum miasta, ośrodek sklada się głównie z bungalow i willi rozwoju, wraz z kilkoma dużymi, luksusowymi hotelami.

Linia brzegowa w okolicy Playa Blanca jest w zasadzie jedna duża, szeroka zatoka, która jest następnie podzielona na trzy mniejsze, ale nadal duże, zatoki. Od wschodu do zachodu sa Playa Dorada, Playa Blanca oraz Playa Flamingo. Dzieki zatoka, plaże w okolicach Playa Blanca są chronione i idealne do pływania i opalania.

Promy odplywaja do Fuerteventura, z wieloma rejsami dziennie.

Corralejo - Przewodnik

Miasto i kurort Corralejo znajduje się na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura, która jest jedną z Wysp Kanaryjskich. Miasto ma około 3 km kw., w obszarze, który sprawia, że jest największym ośrodkiem wypoczynkowym na wyspie, i znajduje się na północnym krańcu wyspy Fuerteventura, z widokiem na małą wysepkę Lobos. Miasto ma długą promenadę wzdłuż linii brzegowej, która ma wiele barów, kawiarni i restauracji dla zwiedzających. Pomimo nowoczesnych dodatków do miasta, udało się zachować niektóre z jego uroku małej wioski rybackiej.

Corralejo ma około 11 kilometrów plaż, które rozpoczynają się na obrzeżach miasta. To właśnie te plaże i krystalicznie czystej wody przyciąga wielu turystów do miasta.

Port w Corralejo posiada dwa porty promowe, przystań i różne opcje wycieczek z łodzi z oszklonym dnem, wędkarstwo morskie i wynajem jet ski. Istnieją dwie kasy biletowe i kawiarnia. Z portu sa regularne połączenia promowe na Lanzarote.