COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Santa Cruz de Tenerife - Agaete jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Teneryfa na Gran Canarię.

Przewoźnicy Promowi - Santa Cruz de Tenerife - Agaete

  • 8 Sailings Daily 1 hour 20 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Santa Cruz de Tenerife - Agaete

 • "zapomnkeli o podróżnych z ciężkim bagażem"

  Super szybki i wygodny. Jeden problem, nie było wózka na duży bagaż. Trzeba było dzwigać to wszystko dzwigać na plecach na prom. Z samochodami. Tragedia.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "szybkie promowanie teneryfa - gran canaria"

  Szybko, terminowo i bardzo sprawnie.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Santa Cruz de Tenerife do Agaete

Santa Cruz de Tenerife Agaete polaczenie laczy Teneryfa z Gran Canaria. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Fred Olsen Express. Polaczenie odbywa sie do 56 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Santa Cruz de Tenerife Agaete zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Santa Cruz de Tenerife - Przewodnik

Santa Cruz de Tenerife jest wspólna stolica, z Las Palmas, Wyspy Kanaryjskiej w Hiszpanii. Miasto położone jest na Teneryfie i jest zwykle określany jako tylko Santa Cruz, choć jego pełna nazwa to Santa Cruz de Santiago de Tenerife. Miasto położone jest w północno-wschodniej części wyspy, około 210 km od północnego wybrzeża Afryki Zachodniej na Oceanie Atlantyckim. Miasto jest siedzibą Parlamentu Wysp Kanaryjskich, Ministerstwa Kanaryjskiej Prezydencji, połowa ministerstw i Rad rządu Wysp Kanaryjskich, (druga połowa znajduje się w Gran Canaria), z Wojewódzkimi Sądami Teneryfa i dwa sądy Sąd Najwyższy Sprawiedliwości Wysp Kanaryjskich.


Port miejski ma wielkie znaczenie i jest komunikacja pomiędzy Europa, Afryka i obu Ameryk. Miasto jest celem dla komunikacji krajowej i między wyspami na Wyspach Kanaryjskich. Promy z portu wyplywaja do Hiszpanii kontynentalnej, reszta na Wyspy Kanaryjskie i poza nimi.


Agaete - Przewodnik

Region Agaete jest w prowincji Las Palmas na Wyspach Kanaryjskich, Hiszpanii i jest polozony w polnocno-zachodniej cześci wyspy Gran Canaria. W historycznym centrum jest kosciol Iglesia de la Concepcion, ktora zastąpila pierwotna kaplice i doprowadziły do pierwszych ulic miast gminy. Z budową nowego kosciola parafialnego, po pozarze w 1874 roku nowa dzielnica mieszkaniowa powstała w gminie. Naprzeciwko znajduje sie Plaza de la Constitucion.

Aby wybrac sie na spacer przez Puerto de Las Nieves, na wybrzeze gminy. Jest to lokalizacja kaplicy i Tryptyk Matki Bozej Snieznej, nadana XVI flamandzkiego malarza Joos Van Cleve. Puerto de las Nieves jest rowniez idealnym miejscem do kapieli w czystych wodach Atlantyku, aby zobaczyc Dedo de Dios (palec Bozy), formacja skalna idaca z morza, a by zobaczyc zmeirzch najlepiej na gorze Teide.