Los Cristianos do Santa Cruz de La Palma Prom

Los Cristianos Santa Cruz de La Palma trasa promowa laczy Teneryfa z La Palma i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Naviera Armas obsluguje do 8 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny gdy Fred Olsen Express serwis operuje do 10 razy w tygodniu trwajacym od 2 godz 55 min.

To daje 18 przeplyniecia tydzien na trasie Los Cristianos Santa Cruz de La Palma pomiedzy Teneryfa i La Palma. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Los Cristianos - Santa Cruz de La Palma Armatorzy Promowi

  • Naviera Armas
    • 8 przeprawy w tygodniu 3 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Fred Olsen Express
    • 10 przeprawy w tygodniu 2 godz 55 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Los Cristianos Santa Cruz de La Palma

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Los Cristianos Santa Cruz de La Palma to samochod + 2 pasazerów.

Los Cristianos Przewodnik

Hiszpańskie miasto i port w Los Cristianos znajduje się na Wyspie Kanaryjskiej - Teneryfie. Centrum miasta Los Cristianos jest wokół zatoki, ale stopniowo rozszerza sie głąb lądu. Istnieje wiele starszych budynkow, które pozostaly w mieście, które poprzedzają wzrost turystyki, która rozpoczęła się w pod koniec 20 wieku. Miasto posiada dwie plaże, z czarnym wulkanicznym piaskiem i kilka barów, restauracji i klubów, które odpowiadają do wzrostu liczby turystów. W obszarze promenady miasta, z dala od plaż, znajduje się wiele sklepów, w tym butiki, projektantów mody i wiele innych miejsc, aby moc się targować.

Wzdluz promenady na zachód, Los Cristianos stopniowo wtapia sie w Playa de las Americas, która ma reputację bycia stolicą impreza Teneryfy. To dlatego, że ma wiele klubów nocnych i barów, ale również doskonały wybór sklepów. Dla spokojniejszy sposób spędzenia czasu, promem na wyspę La Gomera, gdzie zwiedzający znajdą lasy deszczowe, czekające na odkrycie. Przeplyniecie do La Gomera trwa około 70 minut.

Z miejskiego portu, promy mogą być zabrane do Valverde, San Sebastian de la Gomera i Santa Cruz de La Palma.

Santa Cruz de La Palma Przewodnik

Santa Cruz de La Palma na Wyspach Kanaryjskich, La Palma, jest piękna w stylu kolonialnym miastem, którego zabytkowa dzielnica, ogłoszony w zabytkowym i artystycznym UNESCO, znajduje się wiele pałaców, budynków w stylu kolonialnym i domy noszące typowe elementy tradycyjnej architektury Wyspy Kanaryjskie ,Historia Santa Cruz de La Palma sięga końca 15 wieku, kiedy Alonso Fernández de Lugo podbili wyspę i uczynił z niego część majątku Korony Kastylii. Z tego momentu miasto zaczęło nabywać znaczną siłę gospodarczą. Jest wiele ciekawych miejsc w mieście, w tym kościołów i sanktuarium Virgen de las Nieves, gdzie wielowiekową tradycją odbywa się: zejście patrona wyspy.Legendarny Calle Real ulicy wyróżnia się w tym małym, ale pięknym mieście, która została uznana za obiekt o znaczeniu kulturalnym i zabytkowym i artystycznym UNESCO. Calle Real jest główną ulicą miasta, głównie wybrukowane, gdzie można znaleźć główne sklepy, place, duże domy i ciekawe budynki.Spacer wzdłuż tej ulicy jest koniecznością.

Z miejskiego portu, usługi promowe działają do Kadyksu w Hiszpanii kontynentalnej, Teneryfa, Gran Canaria i Lanzarote.