Kadyks do Las Palmas Prom

Kadyks Las Palmas polaczenie laczy Hiszpania z Gran Canaria. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Trasmediterranea. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 40 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Kadyks Las Palmas zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Kadyks do Las Palmas Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Hiszpania na Gran Canarię.

Kadyks - Las Palmas Armatorzy Promowi

  • Trasmediterranea
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 40 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Kadyks Las Palmas

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Kadyks Las Palmas to samochod + 2 pasazerów.

Kadyks Przewodnik

Kadyks to miasto portowe polozone w poludniowo-zachodniej Hiszpanii, stolica prowincji Kadyks. Miasto jest domem dla hiszpanskiej marynarki wojennej od 18 wieku i jest najstarszym nieprzerwanie zamieszkanym miastem w Hiszpanii i jednym z najstarszych w poludniowo-zachodniej Europie. Odwiedzajacy miasto moga cieszyc sie wspanialymi widokami miasta i licznych zabytkow na terenie miasta. Miasto jest znane od starozytnosci ze swoich roznych stron, w tym El Populo, La Vina i Santa Maria.

Jednym z najbardziej znanych zabytkow miasta jest katedra, ktora znajduje sie na miejscu starszej katedry, ktora zostala ukonczona w 1260 roku i splonela w 1596 roku. Obecna katedra, ktora w duzej mierze zbudowana jest w stylu barokowym, zostala zbudowana w 1776 roku, zajelo 116 lat aby ukonczyc budowe.

Port sluzy do wedkarstwa, zeglarstwa, ruchu komercyjnego jak i pasazerskiego oraz posiada wyposazenie naprawy statkow. Z portu, pasazerowie moga zlapaa prom do Arrecife, Las Palmas i Santa Cruz de Tenerife.

Las Palmas Przewodnik

Las Palmas de Gran Canaria, jest stolicą wyspy Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich, Hiszpania. Znajduje się w północno wschodniej części wyspy i znajduje się w wspaniałej scenerii składa się z dwóch zatok i ich pięknych plaż; Playa de las Canteras i Playa de las Alcaravaneras. Założona w 1478, Las Palmas posiada ważną dziedzictwo historyczne i kulturowe, z których wiele można znaleźć w dzielnicy Vegueta, najstarszej dzielnicy miasta, który został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1990 roku miasto ma imponującą infrastrukturę hoteli i apartamentów i przystani, Puerto de La Luz, jest jednym z najważniejszych w Europie, dając miastu bardzo kosmopolityczny wizerunek. Jest mnóstwo do siebie odwiedzających zajęty w Las Palmas. Czy pobyt bezpośrednio w mieście, lub podróży do stolicy z innych miejsc na wyspie, masz gwarancję, bogactwo wyboru komplement wakacje. Odwiedzający znajdą najlepsze z obu światów, z długiej, piaszczystej plaży i zgiełku i gwaru miasta.

Z usługi portowe promowego w centrum miasta zapewniają połączenie do kilku wysp (Fuerteventura, Lanzarote, La Palma, Teneryfa), a także na południu Hiszpanii (Huelva i Kadyks).