COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Agaete - Santa Cruz de Tenerife jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Gran Canaria na Teneryfę.

Przewoźnicy Promowi - Agaete - Santa Cruz de Tenerife

  • 8 Sailings Daily 1 hour 20 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Agaete - Santa Cruz de Tenerife

 • "szybka podróż"

  dla tych dla których ważna jest jakość usługi w połączeniu z oszczędnością czasu

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Agaete do Santa Cruz de Tenerife

Agaete Santa Cruz de Tenerife polaczenie laczy Gran Canaria z Teneryfa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Fred Olsen Express. Polaczenie odbywa sie do 56 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Agaete Santa Cruz de Tenerife zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Agaete - Przewodnik

Agaete jest regionem prowincji Las Palmas na Wyspach Kanaryjskich w Hiszpanii. Znajduje sie w polnocno zachodniej czesci wyspy Gran Canaria, z Oceanem Atlantyckim na zachodzie, Galdar na polnocno-wschodniej i Artenara na poludnie. Agaete kiedys preferowanym miejscem, aby uzyskac widok El Dedo de Dios, pomnik przyrody na wybrzezu, zanim ta zostala zniszczona w czasie Tropical Storm Delta w listopadzie 2005 roku. Plazy najczesciej odwiedzana to la Playa de Las Nieves, znajduje sie miedzy przystania a starym dokiem. To glownie kamienista plaza, ktora ma spokojne wody, oferujac nadmorski spacer z restauracjami i malych sklepikami.

Pobliski Puerto de las Nieves, znany jest rowniez jako Puerto Agate ktora jest wsia ​​oddalona o 2,5km w glab ladu, byla kiedys malym portem rybackim, ale port zostal rozszerzony, aby zwiekszyc wysokosc falochronu i zapewniajac duza rampe ro-ro dla szybkobieznych promow Teneryfy.


Santa Cruz de Tenerife - Przewodnik

Santa Cruz de Tenerife jest piękne miasto portowe położone na wyspie Teneryfie, największej z zachodnich wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich. Wokół jego ważną portu są szerokie aleje, place i egzotyczne krajobrazowy obszarów, które obejmuje kilka anche piękne przykłady architektury modernistycznej.Historia miasta sięga ponad czterysta lat. Pomimo Alonso Fernández de Lugo wysiadania na tym wybrzeżu w 1494 roku, miasto nie zaczynają się rozwijać, aż sto lat później, z portem jest motorem wzrostu, które złożyło miasto na drugim najbardziej zaludnionym w archipelagu Wysp Kanaryjskich. W centrum miasta, w pobliżu morza, kilka z najbardziej ruchliwych ulic i placów stolicy,: spotykają takich jak Plaza de la Candelaria. Znajduje się na terenie dawnej twierdzy San Cristóbal. Jego centrum przewodniczy pomnika Triumph Candelaria, w neoklasycystycznym stylu rzeźby w marmuru Carrara i Przypisywane włoskiego Pasquale Bocciardo. Ta enklawa jest pomijane przez XVII wieku pałacu Karty, wspaniały przykład baroku z neoklasycystyczny akcentami.