Las Palmas do Morro Jable Prom

Las Palmas Morro Jable trasa promowa laczy Gran Canaria z Fuerteventura i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Naviera Armas obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 50 minuty gdy Fred Olsen Express serwis operuje do 3 razy dziennie trwajacym od 2 godz.

To daje 28 przeplyniecia tydzien na trasie Las Palmas Morro Jable pomiedzy Gran Canaria i Fuerteventura. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Las Palmas - Morro Jable Armatorzy Promowi

  • Naviera Armas
    • 7 przeprawy w tygodniu 2 godz 50 min
    • Uzyskaj cenę
  • Fred Olsen Express
    • 3 Przeprawy Dziennie 2 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Las Palmas Morro Jable

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Las Palmas Morro Jable to samochod + 2 pasazerów.

Las Palmas Przewodnik

Las Palmas, oficjalnie nazwany Las Palmas de Gran Canaria, jest miastem i stolica na hiszpańskiej wyspie Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich. Miasto jest około 150 km od wybrzeża Afryki i znajduje się w północno wschodniej części wyspy Gran Canaria. Klimat miasta, ciepłe, suche lata i zimy, które nie są zbyt zimno, sprawiaja, ze jest to popularne miejsce dla turystów.

Miasto zostało założone w 1478 przez Juan Rejon i posiada wiele rzeczy do zobaczenia i do zrobienia w tym wybór teatru, kina, opery, koncerty, muzea i galerie. Dwa najbardziej popularne wydarzeń kulturalne odbywają się w mieście to Festiwal Muzyczny Wysp Kanaryjskich i Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Do najważniejszych zabytków w mieście można zaliczyc Vegueta czesc miasta, gdzie niektóre budynki stoją od 500 lat. Należą do nich kaplica San Antonio Abad, Plaza de Santa Ana, która graniczy z Casas Consistoriales, Casa Regental, w Obispado i Katedra św Ana.

Las Palmas jest głównym port promem na wyspie. Ponieważ wyspa jest w środku archipelagu, Las Palmas prom zapewnia połączenia do kilku wysp (Fuerteventura, Lanzarote, La Palma, Teneryfa), a także na południu Hiszpanii (Huelva i Kadyks).

Morro Jable Przewodnik

Położony w południowej części wyspy Fuerteventura, starsze części Morro Jable leżą po obu stronach cypla, wokół którego zbudowano wieś.Część starej wsi, która jest oddzielona od portu przez cypel podbiega do Barranco, lub doliny, do wzgórza.Port był pierwotnie domu floty rybackiej, i nadal jest, ale teraz gości wiele atrakcji turystycznych, w tym katamaranem i kilka statków rybackich, sportowych oraz promem do Gran Canaria. Nowsze części miasta zostały zbudowane, aby połączyć starą obszar wiejski i obszar portu, a obiekty turystyczne zostały zbudowane wzdłuz wybrzeza na wschód od starej wsi, w taki sposob, że Morro Jable rozciąga się teraz na mile lub tak wzdluz wybrzeza, nowsze czesci ktore zostaly dolaczone do starszych czesci w przyjemny sposob.

Promy z Morro Jable ogolnie wyjazd do Las Palmas, Santa Cruz de Tenerife i Puerto del Rosario.