Santa Cruz de La Palma do San Sebastian de la Gomera Prom

Santa Cruz de La Palma San Sebastian de la Gomera trasa promowa laczy La Palma z La Gomera i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Naviera Armas obsluguje do 8 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 15 minuty gdy Fred Olsen Express serwis operuje do 9 razy w tygodniu trwajacym od 1 godz 50 min.

To daje 17 przeplyniecia tydzien na trasie Santa Cruz de La Palma San Sebastian de la Gomera pomiedzy La Palma i La Gomera. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Santa Cruz de La Palma - San Sebastian de la Gomera Armatorzy Promowi

  • Naviera Armas
    • 8 przeprawy w tygodniu 2 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Fred Olsen Express
    • 9 przeprawy w tygodniu 1 godz 50 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Santa Cruz de La Palma San Sebastian de la Gomera

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Santa Cruz de La Palma San Sebastian de la Gomera to samochod + 2 pasazerów.

Santa Cruz de La Palma Przewodnik

Santa Cruz de la Palma to miasto położone na wschodnim wybrzeżu wyspy La Palma na Wyspach Kanaryjskich, Hiszpania. Jest to drugie co do wielkości miasto na wyspie, po Los Llanos de Aridane, ale jest stolicą wyspy. Miasto zostało założone przez Alonso Fernández de Lugo, w 1493 roku. Zostało położone nad rzeką, która znajduje się przy jaskini o nazwie Tedote (obecnie Cueva de Cariasa, położona na północ od miasta). Miasto, pierwotnie zwany Villa del Apurón, służyło jako port łączący drogi do Ameryki, wywozu towarów z wyspy, takich jak trzcina cukrowa. Miasto słynie z drewnianych balkonami, brukowanych uliczek i zabytkowych budynków i jest w odległości spaceru od ośrodka wypoczynkowego w Los Cancajos. Pasażerowie wysiadajac z promów, które dokuja w porcie Santa Cruz, dostana sie łatwo do centrum miasta, które jest po drugiej stronie ulicy od wejścia do portu.

Santa Cruz de la Palma ma tylko główny port na wyspie, obsługujący trasy promowe do Kadyksu w Hiszpanii, jak również do Teneryfy, Gran Canaria i Lanzarote. Do głównych operatorów promowych w porcie naleza Naviera Armas i Fred Olsen Exoress. Wiele firm linii wycieczkowych działają również z portu.

San Sebastian de la Gomera Przewodnik

Wyspy San Nicolas leży w Archipelagu Isole Tremiti na morzu Adriatyckim. Istnieje 5 wysp w Archipelagu: San Domino, Mikołaja, Cretaccio, Capraia i Pianosa, Jak i zbiorowo, Wyspy tworzą gminę Prowincji Włoch Foggia i Wchodzi w Parku Narodowego Gargano Skład. Na wyspach mozna datować JEGO Historie z powrotem zrób epoki Żelaza, jednak w średniowieczu archipelag rządzonych przez opactwa Santa Maria Mare ("Święta maryjo na morzu") na San Nicola Wyspie, najwyraźniej założył tu w 9 Wieku przez benedyktyńskich Mnichów z Monte Cassino.Wyspa żart rowniez wykorzystywane zrobić przetrzymywania Więźniów Politycznych wag okresie reżimu faszystowskiego Mussoliniego. Today, Wyspy SĄ ważnym miejscem turystycznym wzgledu na ZE Ich krystalicznie czystych wodach ciepłych. San Nicola, Gdzie Większość Ludności żyje i żart miejscem, mnich imieniem Gdzie klasztoru został pochowany Nicolo. Legenda głosi, že za każdym Razem ktos próbował przenieść JEGO Ciało z wyspy, gwałtowna burza wybuchnie, uniemożliwiając nawigację po Wyspie.